دعاها و ذکرها

دعای اسم اعظم
به اعتقاد مسلمانان شیعه، اسم اعظم برترین نام خداوند است که با بر زبان آوردن آن هر خواسته و حاجتی مستجاب می شود. دعای اسم اعظم مورد توجه امامان معصوم(ع) قرار دارد.
تسبیحات حضرت زهرا

تمام معجزات و آثار تسبیحات حضرت زهرا (س)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تسبیحات حضرت زهرا (س) را پیامبر (ص) برای آسان نمودن مشکلات به ایشان آموخت و حضرت فاطمه(س) تا پایان عمر خواندن این ذکر با فضیلت را ترک نکردند.
دعا شفای بیمار

دعای پیامبر(ص) برای شفای بیمار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دعاهای که برای شفای بیمار از سوی پیامبر و امامان معصوم(ع)سفارش شده اند به منظور توسل به خاندان پیامبر و راز و نیاز با خداوند برای بهبود بیماری است.
دعای آشتی فوری

دعای سریع الاجابه آشتی از راه دور و نزدیک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات اختلاف و مشکلات منجر به قهر افراد با یکدیگر می شود. برخی از آیات قرآن و دعاها برای آشتی وجود دارد که می توان آنها را برای رفع کدورت و افزایش محبت افراد خواند.
ختم قرآن

دعای معروف ختم قرآن امام سجاد(ع)

زمان مطالعه : 14 دقیقه
در روایات بسیاری، مسلمانان به خواندن دعای ختم قرآن پس از خواندن بخشی از قرآن در روز و یا اتمام کامل آن سفارش شده اند. کاملترین دعاهای ختم قرآن را در ادامه می خوانید.
تسبیح روز پنجشنبه

تسبیح مخصوص روز پنجشنبه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تسبیح روز پنجشنبه از اعمال مهم و البته مستحبی توصیه شده در روایات و احادیث اسلامی می باشد که انجام آن تاثیر بسیاری هم در زندگی دارد.
تسبیح روز چهارشنبه

تسبیح سفارش شده ی روز چهارشنبه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اعمال مستحب بسیاری در کنار اعمال واجب توصیه شده است که علاوه بر ثواب زیاد، راه گشای مشکلات زندگی نیز می باشند. تسبیحات روز چهارشنبه یکی از این اعمال مستحبی است.
دعای روز چهارشنبه

متن دعای روز چهارشنبه و نماز مخصوص این روز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای روز چهارشنبه دعا و اعمال مخصوصی همچون نماز وجود دارد که از سوی بزرگان دینی به انجام آنها سفارش شده است. در ادامه دعا و اعمال روز چهارشنبه را می خوانید.
دعای روز سه شنبه

دعای روز سه شنبه و اعمال ویژه ی این روز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای هر روز از ایام هفته اعمال و دعای مخصوص وجود دارد که انجام و خواندن آن ها دارای ثواب زیادی می باشد. روز سه شنبه نماز و دعای مخصوصی دارد که خواندن آنها بسیار سفارش شده است.
دعای رفع بیماری

بهترین دعا در زمان شیوع بیماری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای در امان ماندن از بیماری ها ترکیب عوامل مادی و معنوی می تواند موثر باشد و خواندن دعای رفع بیماری در کنار استفاده از طب و دارو می تواند به شفای بیمار و معالجه او کمک کند.
اعمال روز یکشنبه

اعمال پر فضیلت روز یکشنبه در مفاتیح

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز یکشنبه دارای اعمال و ادعیه مستحبی است که در منابع دینی مختلف ذکر شده است. این اعمال شامل دعا، زیارت و نماز و ... می باشد که انجام آنها ثواب و برکات بسیاری دارد.
دعای روز یکشنبه

دعا و زیارت مجرب روز یکشنبه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز یک شنبه مزین به نام مبارک حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) است و علاوه بر دعای مخصوص روز، دارای زیارت نامه ای برای آنها می باشد.
دعای روز شنبه

متن دعا و زیارت روز شنبه با معنی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز شنبه به نام حضرت محمد مصطفی(ص) نامگذاری شده است و دارای زیارت مخصوص و دعایی است که خواندن آنها ثواب بسیاری برای انسان به همراه دارد.
دعای روز جمعه

دعای سفارش شده ی روز جمعه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز جمعه فضیلت و برتری ویژه ای نسبت به دیگر روز های هفته دارد و به همین دلیل اعمال و دعاهای خاصی برای آن توصیه شده است.
دعای روز پنجشنبه

دعا و اعمال سفارش شده روز پنجشنبه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز پنجشنبه از روزهای خاص و مهم در هفته می باشد که انجام اعمال و خواندن چند دعا برای مسمانان توصیه شده است که ثواب و فضیلت بسیار زیادی دارد.