درباره نمناک

 معنای لغوی نمناک (با طراوت بودن) است و در مفهوم و رویکرد بیانگر طراوت لحظه ها در وبگردی می باشد.

سرآغاز فعالیت سایت نمناک به سال 91 برمیگردد که با هدف پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کاربران فارسی زبان تاسیس شد.
 
در ابتدای مسیر ؛ سایت نمناک محل بازنشر و جامع سازی مطالب از سایر سایت های فارسی زبان بود و رویکرد جمع آوری مطالب با محوریت سرگرم کننده را در دستور کار خود داشت.
پس از گذشت 4 سال از فعالیت مستمر سایت نمناک تصمیم بر این شد تا رویکرد سایت از سرگرمی به خانواده محور (زندگی سالم و شاد) تبدیل شود و در همین راستا بجای بازنشر مطالب سایر سایت های فارسی زبان به تولید محتوا در وب فارسی از طریق تالیف و ترجمه مطالب سایت های معتبر انگلیسی و روسی زبان پرداخت .
 
 
ابتدای امر و در بدو تاسیس وبسایت نمناک در حوزه های مختلفی همچون ؛ اخبار ، دنیای مد، سبک زندگی، ورزش، بهداشت و سلامت، سرگرمی، فرهنگ و هنر، دین و مذهب، تکنولوژی و آشپزی بصورت روزانه مطالبی را جمع آوری و بازنشر میکرد.
اما پس از تغییر رویه تولید محتوا که نقطه عطف آن از سال 95 بود فراوانی موضوعی در بخش های گوناگون به هدفمندی  و اثر بخش بودن مطالب بر روی بهبود روابط خانوادگی افراد جامعه تبدیل گردید.
گفتنی است مجله اینترنتی نمناک هیچ گونه گرایش سیاسی نداشته و بصورت مستقل فعالیت می کند ؛ بخش اخبار سایت به صورت کاملا محدود و در حد بازنشر اخبار از خبرگزاری های معتبر کشور برای اطلاع رسانی موضوعات مهم به روز می شود.
 
 
هدف اصلی سایت نمناک آگاه سازی فرد فرد اعضای خانواده های فارسی زبان در خصوص شیوه زندگی سالم و شاد در کنار یکدیگر میباشد که در این حوزه بیش از پیش با جدیت کار خود را دنبال میکند.
امیدواریم طی این سالیان قدم هایی هرچند کوچک ولی اثرگذار در بهبود زندگی افراد جامعه برداشته باشیم و در این راه از همراهی شما کاربران همیشگی سایت نمناک سپاسگذاریم.