بیش فعالی

غذای کودکان بیش فعال
غذای کودکان بیش فعال در درمان آن ها بسیار تاثیر گذار است و غذاهای مضر برای این وضعیت می تواند همانند دشمن عمل کند و باعث بدتر شدن وضعیتشان شود.
کودک بیش فعال

کودکتان حتما یک بیش فعال است اگر ...

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کودک بیش فعال دچار یک اختلال در رشد بالای عصب است که این کودکان آرام نیستند و همیشه در حال انجام فعالیتی هستند.
ورزش کودکان بیش فعال

ورزشی که کودک بیش فعال را آرام می کند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بسیاری از والدین و متخصصان روانشناسی برای کنترل و کاهش انرژی کودکان بیش فعال، شرکت در رشته های ورزشی را پیشنهاد می کنند. این ورزش ها و فواید آن ها را بشناسید.
پرحرفی کودکان

این بچه چرا اینقدر حرف میزنه؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زیاد سوال پرسیدن و پرحرفی کودکان می تواند چند علت مهم و اساسی داشته باشد که می توانید در ادامه با راهکارهای مناسب از این توانایی برای رشد کودک استفاده کرد.
ازدواج با بیش فعالی

راهنمای رابطه و ازدواج با یک فرد بیش فعال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیش فعالی و اختلال نقص توجه در روابط رومانتیک بزرگسالان می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. ازدواج و ارتباط با فرد بیش فعال اصول خاص خود را دارد.
بیش فعالی بزرگسالان

سالم ترین درمان برای بیش فعالی بزرگسالان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر اطرافیانتان دچار اختلال بیش فعالی شده اند و چگونه رفتار کردن با این اختلال برای شما سوال بر انگیز است ,مطالعه در این مورد میتوانید به شما کمک کند.
تغذیه بیش فعالی

بخور نخورهای مهم در تغذیه بیش فعالی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ای دی اچ دی نوعی اختلال است که علاوه بر کودکان در بزرگسالان نیز دیده می شود و درمان آن اهمیت ویژه ای دارد ، بخشی از درمان و کنترل، تغذیه بیش فعالی است که باید جدی گرفته شود.
مرکز تشخیص و درمان بیش فعالی

مرکز تشخیص و درمان بیش فعالی و نقش توجه کودکان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اختلال بیش فعالی و نقص توجه یک اختلال عصب رشدی می باشد که در کودکان خود را با بیش فعالی ، عدم تمرکز و رفتار های تکانشگری و پرخاشگری نشان می دهد.
درمان بیش فعالی

درمان بیش فعالی کودک شما دست کیست؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
درمان بیش فعالی به دارو محدود نیست بلکه روش های دیگری نیز برای درمان این اختلال وجود دارد که اشنا شدن با این روش ها شما را شگفت زده می کند.
عوارض جانبی ریتالین

عوارضی که قبل مصرف داروی ریتالین بهتره بدونید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریتالین دارویی است که برای درمان بیش فعالی و افزایش تمرکز افراد تجویز می شود، اما گاهی افراد بدون نسخه این دارو را مصرف می کنند که می تواند با عوارض خطرناکی همراه باشد.
داروی آتوموکستین

مراقبت عوارض داروی آتوموکستین باشید !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آتوموکستین دارویی است که برای درمان بیش فعالی، اختلالات نقص توجه و افزایش تمرکز استفاده می شود. مشکلات خواب و از دست دادن اشتها از عوارض جانبی این دارو هستند.
بیش فعالی

کودکان متولد این ماه بیشتر دچار بیش فعالی می شوند!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بر اساس نتایج تحقیقات دانشمندان اختلال کم توجهی بیش فعالی در کودکان با ماه تولد آن ها ارتباط دارد و کودکان متولدین بعضی از ماه ها بیشتر دچار این اختلال می شوند.
کودک بیش فعال

تاثیر کاردرمانی در کاهش عوارض و بهبود بیش فعال

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از خانواده ها دارای کودکان بیش فعال هستند و نمی دانند برای تربیت و کمک به آنها چکار باید بکنند به همین منظور یک سری از تمرینات کاردرمانی برای این خانواده وجود دارد تا با این کاردرمانی ها کودکان خود را راهنمایی کنند.
روغن وتیور

درمان بیش فعالی کودک و اعصاب بزرگترها با روغن وتیور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روغن وتیور نامی که شاید برایتان چندان آشنا نباشد اما خواص فوق العاده این روغن گیاهی می تواند جای مخصوصی برای خود در میان داروهای خانگی شما ایجاد کند.
بیش فعالی

ارتباط خواب نامنظم با اختلال بیش فعالی و کم توجهی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بیش فعالی شامل عدم تعادل روحی می شود که به طور کلی در سنین پایین و زمانیکه کودک برای اولین بار به مدرسه فرستاده می شود تشخیص داده می شود. اگرچه تشخیص مواردی از آن تا دوره بزرگسالی به طول می انجامد.
صفحه 1 از 2