روغن نارگیل

ماسک مو
روغن نارگیل به دلیل ساختار شیمیایی اش می تواند برای مو فواید زیادی داشته باشد برای مثال رشد و تغذیه مو و همچنین مرطوب کنندگی مو از این فواید است.
درمان ترک پوست

چطور با روغن نارگیل همه ترکهای پوستی را درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید ترک های پوستی چه نشانه هایی دارد و چگونه درمان می شود؟ یکی از بهترین روش ها برای درمان ترک های پوستی استفاده از روغن نارگیل است.
روغن نارگیل

چطور از روغن نارگیل به عنوان ضد آفتاب استفاده کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن نارگیل می تواند به عنوان تمیز کننده ی طبیعی پوست صورت، کرم مرطوب کننده و یک ضد آفتاب طبیعی عمل کرده و بیماری های پوستی را درمان کند.
روغن نارگیل

ماسک صورت روغن نارگیل

زمان مطالعه : 8 دقیقه
روغن نارگیل یک مرطوب کننده عالی برای پوست است و بوی بهتری نسبت به روغن های گیاهی دیگردارد.برای مراقبت از پوست موثر تر از روغن نارگیل چیزی وجود ندارد.
ضد آفتاب طبیعی

روغن نارگیل یک ضد آفتاب طبیعی برای پوست + دستورالعمل

زمان مطالعه : 6 دقیقه
معمولا برای حفاظت از پوست در مقابل نور خورشید از کرم های ضد آفتاب استفاده می کنند اما این کرم های مضراتی برای پوست دارد و بهتر است برای داشتن پوست سالم از روغن نارگیل برای تهیه یک ضد آفتاب طبیعی استفاده کنید.
عوارض روغن نارگیل

11 جایی که روغن نارگیل بیشتر از فایده عوارض دارد !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن نارگیل علاوه بر فواید بسیاری که برای پوست و بدن دارد اگر در موارد نادرست مصرف شود ممکن است باعث بروز عوارض جدی برای فرد شود.
تقویت مو با روغن

برای تقویت مو چه زمانی از روز به آن روغن بزنیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ماساژ پوست سر و موها با روغن های گیاهی فواید بسیار زیادی برای سلامت و تقویت موها دارد و مشکلاتی مانند ریزش مو و شوره سر را درمان می کند.
روغن نارگیل دیابت

نقش روغن نارگیل در درمان دیابت نوع 2

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روغن نارگیل دارای چربی های اشباع شده است به همین دلیل برای درمان دیابت نوع 2 بسیار مفید است و بهترین جایگزین چربی های ناسالم برای بیماران دیابتی می باشد.
روغن نارگیل مو

با روغن نارگیل شامپو و رنگ مو بسازید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با روغن نارگیل موهای زیبا ، خوش رنگ و درخشان خواهید داشت . در این بخش از نمناک به شما خواهیم گفت که چطور با ترکیب روغن طبیعی نارگیل موهایتان را رنگ و تقویت کنید.
خوردن روغن نارگیل

فرمول صحیح خوردن روغن نارگیل برای لاغری و بی خوابی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وجود روغن نارگیل به بدن کمک می کند تا ویتامین های محلول در چربی جذب بدن شود و در واقع با خوردن آن مقدار چربی سالم بدنتان را افزایش می دهید.
پوست نرم

در یک دقیقه تمام پوست صورت و بدن را نرم کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن پوست نرم و لطیف اصل مهمی در زیبایی است ، برای رفع فوری خشکی پوست بدن و صورت می توان به سادگی از ترکیبی کاملا طبیعی استفاده کرد.