خود ارضایی

خودارضایی

خودارضایی وسواسی چیست که ....؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خودارضایی وسواسی نوعی خودارضایی اجباری است که فرد ممکن است مبتلا به افسردگی باشد. برای ترک خودارضایی وسواسی ابتدا باید علت و زمان خطر آن را پیدا کنید.
خودارضایی کودکان

این علائم خودارضایی کودکان را همه والدین بدانند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خودارضایی در کودکان 2 تا 5 سال بسیار شایع است و عوارضی را برای آن ها به همراه دارد بنابراین والدین باید با تشخیص آن و برخورد صحیح از خودارضایی فرزندشان جلوگیری کنند.
ترک خود ارضایی

راههای ثابت شده علمی و مذهبی ترک خود ارضایی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خود ارضایی یکی از انحرافات جنسی بسیاری از جوانان می باشد و مشکلات زیادی را برای سلامت جسم و روح آن ها به وجود می آورد که باید با روش های مناسب برای جلوگیری و ترک این عادت تلاش کنند.
خود ارضایی

چند درصد افراد خود ارضایی دارند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بطور کلی بیش از 80 درصد از افرد حداقل یک مرتبه و بالای 50 درصد بیش از یک مرتبه عمل خودارضایی را تجربه کرده اند.
خود ارضایی

عوارض باورنکردنی “خود ارضایی”

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“خود ارضایی” مرد و زن ندارد و دختران و پسران هم خود را با این رفتار اشتباه در معرض از دست دادن زیبایی و ریزش شدید مو در کنار سرطان های مختلف قرار می دهند که باید درمان شود.
خودارضایی در بارداری

عوارض جدی خودارضایی در بارداری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یک خانم باردار نیز همانند یک زن غیر باردار غریزه جنسی دارد که در برخی موارد میل جنسی در دوران بارداری افزایش می یابد و این افزایش به علت تغییرات هورمونی است.
علت جنب نشدن

علت جنب نشدن و عوارض آن برای مردان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جنب نشدن مردان می تواند دلایل مختلفی مانند رژیم غذایی و شرایط جسمی روحی نامناسب داشته باشد و اگر محتلم نشدن آقایان طولانی مدت باشد عوارضی برای آن ها دارد.
خویشتنداری

آشنایی با مهارت های خویشتنداری جنسی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اندیشمندان غربی اکنون از چیزی به نام «خویشتنداری جنسی » یاد می کنند. شعار این اندیشمندان این است: «فقط خویشتنداری جنسی، تا هنگام ازدواج».
بیش فعالی مردان

شاید شوهرشما بیش فعالی جنسی مردانه دارد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیش فعالی جنسی در مردان یکی از اختلالت آزاردهنده ای است که در صورت درمان نشدن زمینه ای برای افزایش شدت خودارضایی های مکرر و خیانت به همسر خواهد بود.
خودارضایی و زودانزالی

آیا ارتباطی میان خود ارضایی و زودانزالی وجود دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خودارضایی در تمام سنین مضراتی را برای فرد در برقراری رابطه زناشویی و رسیدن به رضایت در رابطه جنسی ایجاد می کند که گاهی این عوارض زودانزالی می باشد.
خودارضایی

بهترین برخورد با نوجوان مبتلا به خودارضایی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
فرد مبتلا به خودارضایی جسم و روح خود را در معرض دهها عارضه و مشکل قرار می دهد. نوجوانی که درگیر خودارضایی است نیاز به کسی دارد که بتواند از راه درست او را برای ترک یاری کند.