سیب زمینی

بوی بد سیب زمینی
مصرف کردن سیب زمینی در هر حالتی به هیچ وجه مناسب نیست، گاهی اوقات سیب زمینی ها یک بویی می دهند که مصرف آن ها بیماری و خطراتی را برای فرد به همراه خواهد داشت.
فریز کردن سیب زمینی

روش فریز کردن سیب زمینی از نوع پخته و خامش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فریز کردن سیب زمینی برای اینکه مدت بیشتری از این ماده غذایی پر مصرف استفاده شود امری متداول است و دانستن نکات فریز کردن سیب زمینی پخته، خام و سرخ شده برای این کار لازم می باشد.
نگهداری سیب زمینی

میوه ای که همیشه باید دور از سیب زمینی باشد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیب زمینی یکی از پرکاربرد ترین سبزیجات در هر خانه ای است بنابراین باید بدانید نگهداری سیب زمینی در کنار برخی از میوه ها و سبزیجات موجب خراب شدن آن می شود.
خواص آب سیب زمینی

ژاپنی ها چرا اینقدر آب سیب زمینی می خورند ؟ + فواید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آب سیب زمینی از فواید و خواص بی نظیری برخوردار است که در ادامه مشاهده می نمایید، البته در کنار فواید فوق العاده اش می تواند عوارضی را هم به همراه داشته باشد.
سیب زمینی جوانه زده

حقیقتی هولناک درباره سیب زمینی جوانه زده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد با مشاهده سیب زمینی های جوانه زده برای استفاده از آن ها دچار تردید می شوند، در برخی مواقع نباید سیب زمینی جوانه زده را مصرف کرد.
نگهداری سیب زمینی

راز نگهداری درست و بهتر سیب زمینی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیب زمینی، یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی در تمام دنیا است و بسیاری از مردم به دنبال راهی برای نگهداری طولانی مدت سیب زمینی هستند.
تکثیر گل رز

تکثیر گل رز چیده شده با سیب زمینی! + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر یکی از دوستان به شما شاخه گل رز زیبایی هدیه داد می توانید آن را به روشی جالب داخل گلدان کاشته و برای همیشه داشته باشید، در این مطب با روش تکثیر گل رز با سیب زمینی آشنا خواهید شد.
خواص سیب زمینی شیرین

دلیلی خوب برای آنکه سیب زمینی شیرین بخورید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سیب زمینی شیرین معمولا به عنوان یکی میان وعده مورد استفاده قرار می گیرد و دارای طعم خوبی هم می باشد، همچنین ویتامین ها، مواد معدنی و فواید سیب زمینی شیرین بسیار قابل توجه است.
سیب زمینی

چیزهایی که میشه با سیب زمینی تمیز کرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیب زمینی از مواد غذایی محبوب در جهان می باشد که در اکثر غذاها استفاده می شود. اما آیا میدانستید که سیب زمینی خاصیت تمیز کردن وسایل مختلف را دارد؟
خواص سیب زمینی

مزایا و معایب سیب زمینی آب پز برای بدنسازی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید دیده باشید که بدنسازان از سیب زمینی آب پز در رژیم غذاییشان زیاد استفاده می کنند اما دلیلش را ندانید، برای رسیدن به جواب میتوانید از متن زیر استفاده کنید.
خواص سیب زمینی

آقایون به 7 دلیل، سیب زمینی زیاد بخورن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سیب زمینی یک منبع عالی از پتاسیم است و فواید زیادی مخصوصا برای آقایان دارد از این رو بهتر است آقایان بیشتر این ماده غذایی را مصرف کنند.
سیب زمینی برای پوست

ماسکی همه فن حریف با سیب زمینی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیب زمینی یکی از بهترین مواد طبیعی برای زیبایی پوست است. خیلی از افراد از فواید سیب زمینی برای پوست باخبر هستند ولی چگونگی استفاده از آن را بلد نیستند.
خواص پوست سیب زمینی

به 27 دلیل پوست سیب زمینی رو دور نریزید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب افراد پس از استفاده سیب زمینی پوست آن را دور می ریزند و اطلاعی از خواص بی نظیر آن ندارند، پوست سیب زمینی کاربردهای بسیار عالی به همراه دارد.
سیب زمینی سرخ کرده

راز سیب زمینی سرخ کرده های بهترین فست فودی تهران

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما شما هم عاشق خوردن سیب زمینی سرخ کرده های تردی می شوید که با روغن کم و طعمی عالی تهیه شده است.
کاربرد سیب زمینی

با سیب زمینی زیبا و جذاب شوید + روش

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سیب زمینی یکی از صیفی جاتی است که علاوه بر خواص تغذیه ای کاربردهای زیادی در زمینه های مختلف مانند آرایشی بهداشتی و خانه داری دارد.
صفحه 1 از 3