تنیس روی میز

روز تنیس روی میز
تاریخ 6 آوریل به عنوان روز جهانی تنیس روی میز نامگذاری شده است که هدف اصلی این روز ارتقاء آگاهی مردم در مورد تنیس روی میز می باشد.
آرنج تنیس بازان

بیماری آرنج تنیس بازان چیست و چه درمانی دارد؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
بازی های راکتی یا پرتابی باعث بوجود آمدن بیماری آرنج تنیس بازان یا تنیس البو می شوند این بیماری با سوزش لرزش و ناتوانی در نگه داشتن چیزی خود را نشان می دهد.
ورزش تنیس

با ورزش تنیس بیشتر و کامل تر آشنا شوید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ورزش تنیس یکی از رشته های ورزشی مدرن است که در جهان طرفداران بسیاری دارد، ورزش تنیس قوانین، اصول و ابزار خاص خود را دارد که در ادامه با تمام آنها آشنا خواهید شد.
فوايد ورزش تنيس

فواید باورنکردنی که ورزش تنیس برای بدن دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تنیس ورزشیست که جنب و جوش در آن حرف اول را می زند برای مغز فواید بسیاری دارد باعث کاهش پوکی استخوان و افزایش چابکی و تعادل می شود.
تنیس روی میز

قوانین و روش انجام بازی “تنیس روی میز” (پینگ پنگ )

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“تنیس روی میز” (پینگ پنگ) یکی از مفرح ترین ورزش هاست که بر روی میز انجام میشود و پیشینه ای تاریخی دارد، با قوانین و روش انجام این ورزش بیشتر آشنا شوید.
زندگینامه آندره آغاسی

زندگینامه آندره آغاسی اسطوره ایرانی تنیس در جهان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آندره آغاسی تنیسور مشهور آمریکایی و قهرمان جهان که ایرانی الاصل است به اصالت خود افتخار کرده و می خواهد پسرش را با ایران آشنا کند.
جذاب ترین زن تنیسور

جذاب ترین زن تنیسور جهان + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جذاب ترین زن تنیسور جهان ماریا شاراپووا از کشور روسیه است که علاوه بر حضور در بین 10 زن برتر تنیس جهان به عنوان جذاب ترین زن هم انتخاب شده است که تصاویری از او را در ادامه می بینید.