جیمیل

تغییر رمز جیمیل
جیمیل یکی از کاربردی ترین برنامه های کاربردی در دهه اخیر است که در این گزارش از نمناک شما را با ترفند “تغییر رمز جیمیل” در دیوایس های مختلف آشنا خواهیم ساخت.
ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل

چگونه از یاهو به جیمیل ایمیل بفرستیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر قصد دارید از یاهو به حساب جیمیل،ایمیل بفرستید در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری و مرحله به مرحله ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل آشنا خواهید شد.
بازیابی رمز جیمیل

چگونه رمز جیمیل فراموش شده را بازیابی کنیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است هر یک از ما با آن روبرو شویم، فراموش نمودن رمز جیمیل می باشد که در این گزارش از نمناک با نحوه بازیابی رمز جیمیل آشنا خواهید شد.
دانلود جیمیل اندروید و آیفون

دانلود برنامه جیمیل برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ارسال پیام های الکترونیک همواره یکی از راه های ارتباطی می باشد که در این گزارش از نمناک می توانید اقدام به “دانلود جیمیل” برای اندروید و آیفون کنید.
جلوگیری از هک جیمیل

آموزش جلوگیری از “هک جیمیل”

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جیمیل یکی از ابزارهای پرکاربرد است و معضل هک شدن آن برای هر یک از ما آزار دهنده می باشد که در این گزارش با راه های جلوگیری از “هک جیمیل” آشنا خواهید شد.
روش حذف جیمیل

نحوه حذف اکانت جیمیل از اندروید + آموزش تصویری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد بنا به دلایلی قصد دارند حساب کاربری جیمیل خود را از اندروید پاک کنند در ادامه این مطلب می توانید با استفاده از آموزش مرحله به مرحله و تصویری اکانت جیمیل خود را از اندروید حذف کنید.
بلاك كردن ايميل هاي تبليغاتي

آموزش بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی در گوشی و کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با هر بار روشن کردن داده های اسمارت فون خود ایمیل های متعدد و مزاحم دربافت می کنید، در این مطلب از نمناک می توانید با نحوه بلاک کردن ایمیل های تبلیغاتی و مزاحم آشنا شوید.
روش ساخت جيميل

آموزش مرحله به مرحله و تصویری ساخت جیمیل gmail

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه داشتن حساب کاربری جیمیل برای همه افراد ضروری است و کاربردهای زیادی دارد اما برخی افراد با نحوه ساخت gmail account آشنا نیستند که در ادامه می توانید از آموزش تصویری ساخت جیمیل استفاده کنند.
مدیریت مخاطبان جیمیل

مدیریت و بازیابی مخاطبان جیمیل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از قابلیت های جیمیل، اضافه کردن و مدیریت تصاویر است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش مدیریت و ریکاوری مخاطبان در جیمیل آشنا خواهید شد.
هک  جیمیل

5 میلیون رمز جیمیل کاربران هک شد!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کاربری از انجمن روسی بیت کوین رمز بیش از 5 میلیون جیمیل کاربران در سراسر جهان را پس از هک کردن فاش کرد.