روز پدر

روز جهانی پدر
روز جهانی پدر و مرد را در تمام دنیا جشن می گیرند اما در برخی از کشورهای مختلف در جهان تاریخ این روز زیبا و خاص متفاوت است.
اس ام اس روز پدر

پیام زیبای تبریک روز پدر و روز مرد امسال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تبریک روز پدر و روز مرد ارسال پیام و متن تبریک زیبا یکی از کارهای متداول است که در این گزارش مجموعه ای از زیباترین اس ام اس های روز پدر را می خوانید.
شعر روز پدر

شعرهای عاشقانه در وصف پدر و حضرت علی(ع)

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن روز سیزدهم رجب "ولادت حضرت علی (ع)" می توانید از شعرهای بسیار زیبا و عاشقانه برای تبریک روز پدر استفاده نمایید.
تزیین کادوی روز مرد

ایده های تزیین هدیه روز مرد و روز پدر 99

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تزیین کادوی روز مرد و پدر باید یک تزیین مردانه و شیک باشد. مهم نیست که هدیه شما برای روز مرد جوراب و یا دستمال گردن باشد برای تنوع تزیین شیک انتخاب کنید.
دلنوشته روز مرد

دلنوشته های زیبا مناسب روز پدر و روز مرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با فرا رسیدن تولد حضرت علی علیه السلام و روز پدر می توانید با دلنوشته های زیبا و احساسی، قدردان زحمات پدر و همسرتان باشید و این روز را تبریک بگویید.
اس ام اس روز پدر

جملات زیبا برای بهترین پدر دنیا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تاریخ 13 رجب ولادت حضرت علی (ع)، روز مردان و پدران زحمتکش است این روز خاص را با جملات زیبا و عاشقانه به پدرتان تبریک بگویید.
تبریک به پدر فوت شده

متن احساسی تبریک روز پدر به پدران آسمانی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی افراد هستند که از نعمت داشتن پدر محروم می باشند، این افراد همیشه علاقه دارند که متن و دلنوشته ای را برای تبریک روز پدر به روح پدر خود تقدیم کنند.
تبریک روز پدر

جملات زیبای انگلیسی برای تبریک روز پدر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید روز پدر را خاص و متفاوت به پدران فداکار و زحتمکش تبریک بگویید می توانید جملات انگلیسی زیبا و احساسی را با ترجمه برای آن ها ارسال کنید.
تولد حضرت علی روز پدر

چرا تولد حضرت علی (ع) روز پدر است؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
حضرت علی (ع) در تاریخ 13 رجب متولد شد و این روز به نام روز پدر اعلام شد اما چه کسی می داند علت نامگذاری روز تولد حضرت علی به روز پدر چیست؟
تبریک روز مرد به عمو و دایی

پیام های مناسب تبریک روز مرد به عمو و دایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در روز مرد ممکن است غیر از پدرمان بخواهیم به عمو، دایی و سایر اقوام نیز این روز را تبریک بگوییم، پیام های مناسب برای تبریک روز مرد به عمو و دایی وجود دارد.
روز پدر ایران باستان

تاریخ و آیین روز پدر در ایران باستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در ایران باستان علاوه بر روز بزرگداشت مادران و بانوان چند تاریخ برای روز بزرگداشت پدران و مردان نیک اندیش نیز وجود دارد.
تبریک روز پدر به پدر همسر

پیام تبریک روز مرد به پدر همسرم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در روز مرد و روز پدر علاوه بر تبریک به پدر و همسرتان، می توانید برای ابراز محبت و خوشحال کردن پدرخانم یا پدرشوهرتان این روز خاص را به آنها هم تبریک بگویید.
تبریک روز مرد رسمی

متن تبریک رسمی روز مرد به دوست و همکار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با استفاده از پیامک های مناسب رسمی و محترمانه می توانید در روز مرد و روز پدر به دوست و همکار خود این روز را تبریک بگویید.
پیامک روز مرد به همسر

پیام های رومانتیک تبریک روز مرد به همسر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم هایی که می خواهند امسال روز مرد را خاص و رومانتیک به همسرشان تبریک بگویند می توانند این پیام های عاشقانه و احساسی را برایشان ارسال و ابراز علاقه کنند.
روز پدر شهدا

دلنوشته روز مرد شهدا و پدران شهید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در روز پدر، فرزند شهید غم سنگینی دارد و بیشتر از همیشه فقدان پدرش را حس می کند. برای تسکین دل او، این دلنوشته های زیبا و احساسی را برایش ارسال کنید.
صفحه 1 از 3