خربزه

خربزه تلخ
خربزه تلخ دارای خواص و فواید درمانی بسیاری می باشد و برای سلامت بدن هم بسیار مفید است، از خواص خربزه تلخ می توان کمک به سیستم ایمنی بدن، کاهش وزن و جلوگیری از ریزش مو اشاره کرد.
میوه های تابستانی

ترفند خرید هندوانه ، طالبی و خربزه رسیده و شیرین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تشخیص هندوانه قرمز، خربزه رسیده و خوب و همچنین طالبی شیرین برای افراد کار دشواری است که با در نظر گرفتن این چند نکته به راحتی می توان میوه خوب را تشخیص داد.
خواص خربزه

ویتامین ها و خواص شگفت انگیز خربزه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خربزه خواص بی نظیری دارد و برای ترمیم سلول های بدن، کاهش فشار خون و شادابی پوست مفید است، در ادامه با تمام فواید و خواص استفاده از خربزه آشنا می شوید.
خوردن خربزه و عسل

خوردن خربزه و عسل آدمو نمیکُشه ولی ....

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف همزمان خربزه و عسل برای بدن مضر است و می تواند مشکلاتی را برای سلامت بدن به همراه داشته باشد، در صورت خوردن خربزه و عسل باید چه کاری انجام دهیم؟
خربزه شاخدار

خاصیت مهمی که کیوانو یا همان خربزه شاخدار دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
میوه خربزه شاخدار، میوه ای متعلق به مناطق مرکزی و جنوبی آفریقا است که خواص درمانی و بهداشتی بسیار بالایی برای سلامتی هر یک از ما دارد.
انواع تخمه ها

با خواص انواع تخمه آشنا شوید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انواع تخمه ها منبع غنی چربی هستند که هنگام رسیدن، مقدار زیادی از نشاسته خود را از دست می دهند و خواص زیادی دارند.
سوربه هندوانه، خربزه و طالبی

سوربه بی نظیر طالبی، خربزه و هندوانه را چگونه درست کنیم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
از این دسر سریع و خوشمزه که با میوه های یخ زده درست شده لذت ببرید. اگر این میوه را به صورت یخ زده در فریزیر داشته باشید این دسر در 10 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 8 نفر مناسب است.
خوردن مواد غذایی

با هم خوردن این مواد غذایی یعنی سرطان معده!!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر درباره مواد غذایی و خوردنی هایی که نباید با هم خورده شوند صحبت کنیم اول از هر چیز نام عسل و خربزه به ذهن می رسد در حالی که خوردن برخی مواد غذایی با هم می تواند خطرناک تر از خوردن عسل و خربزه با هم باشد.