آیت الله بهجت

قضا شدن نماز صبح
جلوگیری از قضا شدن نماز صبح بسیار مهم است چون تاکید زیادی بر اقامه نماز صبح در اول وقت شده است و احادیث زیادی برای این مبحث وجود دارد.
استغفار آیت الله بهجت

بهترین زمان و روش استغفار از زبان آیت الله بهجت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درخواست آمرزش و پوشش از گناه در نزد خداوند را استغفار می گویند. آیت الله بهجت (ره) در مورد آثار و برکات مادی و معنوی استغفار سخنانی داشته اند.
دعای آیت الله بهجت

توصیه ی آیت الله بهجت برای مرگ راحت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دعای آیت الله بهجت برای رفع حاجت در زمینه های مختلف جزو دعاهای قوی می باشد، در بین دعاهای ایشان یک توصیه و دعا هم برای زندگی شیرین و داشتن مرگ راحت وجود دارد.
ترک غیبت

پیشنهاد آیت الله بهجت برای ترک غیبت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
غیبت کردن یکی از رفتارهای زشتی است که نمی شود به این سادگی ها آن را ترک کرد، آیت الله بهجت برای درمان این اخلاق زشت راهکاری را بیان فرموده بود که در ادامه می خوانید.
توصیه های آیت الله بهجت

توصیه آیت الله بهجت برای موفقیت در کار و زندگی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
توصیه های آیت الله بهجت برای داشتن زندگی ایده آل و موفق و بخشی از وصایای سید علی قاضی یکی از برجسته ترین شخصیت های اسلام از بهترین راه های موفقیت است.
بیماری بهجت

بهجت ؛ بیماری جاده ابریشم و زخم هایی که علائم آن است

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیماری بهجت یا جاده ابریشم شامل زخم هایی در دهان و پاها است که چند هفته طول می کشد تا از بین بروند ولی مجددا با تشدید استرس و نگرانی عود کرده و سلامتی را به خطر میندازند.
عذاب الهی

چگونگی رفع عذاب الهی با توصیه های آیت الله بهجت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت می فرمود: عذاب خداوند از طرف غیب به توسط ملایکه، با توبه و رجوع الی الله و تضرع رفع می شود چه استبعاد دارد که عذاب از ما نیز رفع شود.
آیت الله بهجت

اس ام اس و جملات زیبای آیت الله بهجت فومنی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جملات زیبا و گهرباری که در ادامه این مطلب می خوانید از مرحوم آیت الله بهجت فومنی می باشد که خواندن این جملات تآمل برانگیز خالی از لطف نیست.
آیت الله بهجت

آیت الله بهجت در دوران کودکی + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرحوم آیت الله بهجت از مراجع گرانقدر شیعیان در 2 شهریور 1295 متولد شده و در 92 سالگی به علت ایست قلبی دار فانی را وداع گفت و به ملکوت اعلا پیوست.
کار خیر

توصیه آیت الله بهجت برای انجام کار خیر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اکثر مردم به انجام دادن کارهای خیر و کمک به دیگران علاقمند هستند اما شاید برخی از آنها نمی دانند که چگونه می توان اعمال خیر انجام داد. آیت الله بهجت راهنمایی با ارزشی در این زمینه انجام داده اند که می توان از آن بهره جست.
کنترل خشم

راهی برای کنترل خشم از منظر آیت الله بهجت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مردم کوچکترین مسائل و مشکلات خود را برای آیت الله بهجت تعریف کرده و از وی درخواست راهنمایی می کردند.یکی از سوالات رایج در مورد روش کنترل و خشم بود که ایشان پاسخی موثر در این زمینه داده اند.
گشایش در زندگی

گشایش در زندگی با توصیه های آیت الله بهجت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گشایش در زندگی راههایی دارد که گزیده ای از آنها در میان انبوه آیات و احادیث را آیت الله بهجت توصیه می کردند. ایشان بهترین ذکرها و زمان مناسب دعا برای این امر را نیز بیان کردند.
آیت-الله-محمد-تقی-بهجت

اسرار سنگ قبر آیت الله بهجت + عکس

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1392زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از درگذشت آیت الله محمدتقی بهجت و خاکسپاری ایشان در حرم حضرت معصومه (س) تا دو ماه نام و نشان ثابتی بر روی مزار ایشان نبود و پس از آن نیز صندوق چوبی با پارچه ای سیاه روی قبر این عالم دینی قرار داشت.