ترفند اینستاگرام

سئو اینستاگرام

آموزش 24 ترفند طلایی “سئو اینستاگرام”

تاریخ انتشار : 27 دی 1399زمان مطالعه : 19 دقیقه
در اینستاگرام برای کسب بازدید و فالوور بیشتر باید یک سری از اصول را در قالب “سئو اینستاگرام” (instagram seo) اجرا کنید که در این گزارش با 24 ترفند طلایی آشنا خواهید شد.
تغییر آیدی اینستاگرام

چگونه آیدی اینستاگرام را تغییر دهیم؟

تاریخ انتشار : 18 دی 1399زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر حساب کاربری که در اینستاگرام وجود دارند، دارای یک شناسه یا آیدی (ID) هستند که شما می توانید آیدی اینستاگرام را خیلی ساده ایجاد، تغییر و اشتراک گذاری نمائید.
آهنگ استوری اینستاگرام

اموزش اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام

تاریخ انتشار : 14 دی 1399زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام این است که شما خیلی ساده و آسان می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را از موزیک پلیر، سوندکلود و... به استوری اینستاگرام اضافه کنید.
افزایش بازدید استوری

ترفند “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر قصد دارید تا با انجام تاکتیک هایی بتوانید میزان بازدید استوری را افزایش دهید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام آشنا خواهید شد.
مشکل ساخت اکانت اینستاگرام

رفع “مشکل ساخت اکانت اینستاگرام”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر روش های مختلف برای ساخت اکانت اینستاگرام را امتحان کرده اید و با خطا روبرو شده اید، در این گزارش از نمناک با نحوه رفع “مشکل ساخت اکانت اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
بهینه سازی پروفایل اینستاگرام

آموزش بهینه سازی پروفایل اینستاگرام

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اینستاگرام یکی از بهترین محیط های مناسب برای برندسازی است که شما با انجام چند روش بسیار ساده و همچنین صبر کافی می توانید اقدام به “بهینه سازی اینستاگرام” خود نمائید.
ارسال پیام در اینستاگرام

آموزش ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ایجاد بستر مناسب برای گفتگو و ارسال پیام های متنی و تصویری یکی از قابلیت های مهم اینستاگرام است که در این گزارش با نحوه “ارسال پیام در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
بلاک کردن در اینستاگرام

آموزش بلاک کردن حساب در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به بلاک کردن حسابی در اینستاگرام دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش تصویری “بلاک در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
ربات قرعه کشی اینستاگرام

معرفی ربات کاربردی “قرعه کشی اینستاگرام”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرعه کشی اینستاگرامی این روزها به میزان زیادی در اینستاگرام دیده می شود که در این گزارش از نمناک با ربات های آنلاین مناسب “قرعه کشی اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ + تمام شرایط

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درخواست و دریافت تیک آبی اینستاگرام همواره یکی از سوالات کاربران این صفحه اجتماعی است که در این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.
جدیدترین شکل استوری اینستاگرام

تغییر جدید و کاربردی استوری اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استوری اینستاگرام یکی از کاربردی ترین قابلیت های است که اخیرا تصویر جدیدی از استوری اینستاگرام با ظاهری جدید رونمایی شد که در این گزارش مشاهده خواهید کرد.
کامنت اینستاگرام

چگونه کامنت اینستاگرام را ببندیم؟!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های کاربردی در دنیای امروزی است که در این گزارش از نمناک شما را با نحوه فعال/غیرفعال کردن کامنت اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.
عکس کامل در اینستاگرام

نرم افزار قرار دادن عکس کامل در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از فعالان فضای مجازی همچون اینستاگرام باشید، حتما با مشکل جلوگیری از قرار دادن عکس کامل روبرو شده اید که در این آموزش دیگر این مشکل برای شما معنا نخواهد داشت.
هک اینستاگرام

روش های جلوگیری از هک اینستاگرام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های شبکه مجازی محبوب و جهانی است که در این مطلب از نمناک نحوه امن کردن در مقابل هک اینستاگرام را در 4 روش به شما آموزش خواهیم داد. پسوردهای خود را ذخیره نکنید
اشتراک گذاری لینک در اینستاگرام

روش های اشتراک گذاری لینک در اینستاگرام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال راه هایی برای به اشتراک گذاری لینک های مختلف در پیج اینستاگرامی خود هستید، در این گزارش از نمناک با نحوه درج لینک در اینستاگرام آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 5