ترفند اینستاگرام

جدیدترین شکل استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام یکی از کاربردی ترین قابلیت های است که اخیرا تصویر جدیدی از استوری اینستاگرام با ظاهری جدید رونمایی شد که در این گزارش مشاهده خواهید کرد.
کامنت اینستاگرام

چگونه کامنت اینستاگرام را ببندیم؟!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های کاربردی در دنیای امروزی است که در این گزارش از نمناک شما را با نحوه فعال/غیرفعال کردن کامنت اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.
عکس کامل در اینستاگرام

نرم افزار قرار دادن عکس کامل در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از فعالان فضای مجازی همچون اینستاگرام باشید، حتما با مشکل جلوگیری از قرار دادن عکس کامل روبرو شده اید که در این آموزش دیگر این مشکل برای شما معنا نخواهد داشت.
هک اینستاگرام

روش های جلوگیری از هک اینستاگرام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های شبکه مجازی محبوب و جهانی است که در این مطلب از نمناک نحوه امن کردن در مقابل هک اینستاگرام را در 4 روش به شما آموزش خواهیم داد. پسوردهای خود را ذخیره نکنید
گذاشتن استوری

آموزش “گذاشتن استوری” در اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما کاربر مبتدی اینستاگرام هستید و با استوری آشنایی زیادی ندارید در ادامه این گزارش از نمناک شما را با ترفندهای “گذاشتن استوری” آشنا خواهیم ساخت.
استوری اینستاگرام

قابلیت های پنهان اینستاگرام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های کاربردی این روزها است که در ادامه این گزارش از نمناک با قابلیت های پنهان اینستاگرام آشنا خواهید شد.
آپلود فیلم در igtv

آموزش آپلود فیلم در igtv اینستاگرام به زبان ساده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در طی آپلودهای اخیر اینستاگرام گزینه های زیادی افزوده شده است که یکی از آنها آپلود فیلم در igtv می باشد که در این گزارش شما را با آموزش آپلود فیلم در اینستاگرام به زبان ساده آشنا خواهیم کرد.
تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ + تمام شرایط

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درخواست و دریافت تیک آبی اینستاگرام همواره یکی از سوالات کاربران این صفحه اجتماعی است که در این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.
رفع مشکل بالا نیامدن مخاطبین اینستاگرام

رفع مشکل “مخاطبین اینستاگرام”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در نسخه های قدیمی اینستاگرام با مراجعه به تنظیمات می توانستیم “مخاطبین اینستاگرام” را ببینیم، اما الان چطور؟! در این گزارش از نمناک با پاسخ این سوال روبرو خواهید شد.
رمز عبور اینستاگرام

رمز عبور اینستاگرام را چگونه بازیابی کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام می توانید از دو روش استفاده کنید یکی از طریق ایمیلی که روز اول ثبت نام کردید و یا از طریق فیس بوک.
افزودن لوکیشن اینستاگرام

نحوه افزودن لوکیشن در اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزودن لوکیشن یکی دیگر از قابلیت هایی است که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم کرده که در این گزارش به معرفی “لوکیشن اینستاگرام” و نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت.
حذف اکانت اینستاگرام

آموزش “حذف اکانت اینستاگرام” (delete instagram account)

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر فرصت فعالیت در شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام را دیگر ندارید کافی است با چند کلیک اقدام به “حذف اکانت اینستاگرام” خود کنید.
نحوه ویرایش پست اینستاگرام

چگونه پست اینستاگرام را ویرایش کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر پست اینستاگرامی خود را منتشر کرده اید و متوجه مشکلی در پست شده اید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “ویرایش پست اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
دانلود برنامه layout

دانلود برنامه “layout” اینستاگرام برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “layout” یکی از برنامه کاربردی اینستاگرام برای ادغام چند عکس به یک عکس است که در این گزارش از نمناک می توانید با قابلیت های این برنامه آشنا شوید.
تگ کردن در اینستاگرام

آموزش تگ کردن در استوری و پست اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تگ کردن یکی از اصطلاحات و قابلیت های اینستاگرام است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه تگ کردن اینستاگرام در پست و استوری آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 4