نوشیدنی گرم

آب گرم یا سرد

آب گرم یا سرد؛ کدام بهتر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مایه حیات است و فواید بسیاری برای بدن دارد اما ممکن است گاهی در ایجاد مشکلات جسمی و بیماری ها نقش داشته باشد به خصوص اگر در مورد اینکه آب گرم یا سرد بنوشیم نکات مهم را ندانید.
لایم چری

نوشیدنی جذاب با طعم آلبالو ، “لایم چری”

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“لایم چری” یک نوشیدنی دلچسب و خنک مخصوص روز های پایانی تابستان است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.
قهوه

چند نوع قهوه داریم ؟ آشنایی با انواع قهوه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه انواع قهوه در بازارها با بسته بندی های مختلف وجود دارد . ما در این بخش سعی دارد تا شما را با انواع قهوه و تفاوت های آنها آشنا کند.با ماهمراه باشید.
نوشیدنی ریواس

طرز تهیه “نوشیدنی ریواس”

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“نوشیدنی ریواس” یک پیشنهاد عالی و مفید است که می توانید آن را تهیه کنید و از نوشیدن آن لذت ببرید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کایپرینا

طرز تهیه نوشیدنی برزیلی کایپرینا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کایپرینا (Caipirinha) نوشیدنی برزیلی است که با نعناع، شکر، عصاره نیشکر و یخ آماده می شود. در این دستور عصاره نیشکر با عسل جایگزین شده است.این نوشیدنی مرسوم ترین نوشیدنی برزیلی است که در تمام کافه ها و رستورانها سرو می شود. این نوشیدنی شبیه موهیتو است.
چای

7 اشتباهی که چای مفید را به یک معجون خطرناک تبدیل کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوشیدن چای علاوه بر اینکه خستگی و خواب آلودگی را از جسم انسان دور میکند عوارض خطر ناکی نیز دارد و باید قبل از نوشیدن چای به مواردی که در ادامه مطلب گفته ایم توجه ویژه ای داشته باشید
طرز تهیه سکنجبین

روش درست کردن سکنجبین سنتی با نکات

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“طرز تهیه سکنجبین” با گلاب و نعناع به روش سنتی برای تهیه شربت خوشمزه و سالم و پذیرایی از میهمانان یک دورهمی دوستانه پیشنهاد این بخش از آشپزخانه نمناک است.