روغن ماهی

امگا 3 برای لاغری

امگا 3 لاغر میکنه یا چاق؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امگا 3 جزء چربی های ضروری است که برای سلامت انسان مفید است اما سوال بحث برانگیزی که وجود دارد تاثیر این چربی بر کاهش یا افزایش وزن و تناسب اندام است.
امگا 3 برای پوست و مو

معجزه ای که امگا 3 روی پوست و مو میکنه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف امگا 3 از راه های مراقبت از پوست و مو است زیرا تاثیرات بی نظیری بر آن ها میگذارد. شناخت بهتر امگا 3 به شما برای استفاده درست از آن کمک میکند.
خواص ماهی

این “خواص ماهی” را بدانید تا سالم بمانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هدف از این همه دقت در تغذیه چیست ؟ واضح است که سلامتی ، زیبایی و افزایش طول عمر ، نکاتی هستند که تمام آن ها را می توانید در میان “خواص ماهی” و فواید روغن آن بیابید.
ماهی دریایی یا پرورشی

چطور ماهی سالمون دریایی را از پرورشی تشخیص دهیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ماهی دریایی یا وحشی سالمون با نوع پرورشی آن دارای تفاوت هایی در ظاهرشان هستند و علاوه بر آن هر کدام مزایا و معایبی دارند که باید قبل از خوردن آن بدانید و نوع بهتر و مفیدتر آن را مصرف کنید.
قرص روغن ماهی

خطرات و عوارض دریافت روغن ماهی از طریق قرص

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دریافت اسیدهای چرب امگا 3 برای بدن ما ضروری هستند و اغلب افراد برای تامین این چربی از قرص روغن ماهی استفاده می کنند اما اطلاعاتی از عوارض آن ندارند.
خواص روغن ماهی

خواص روغن ماهی برای بیماری ها و لاغری شکم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روغن ماهی از جمله روغن های سالم و مفید برای بدن است که در درمان بیماری ها نیز تاثیر فوق العاده ای دارد همچنین باعث آب شدن چربی دور شکم نیز می شود.
 روغن ماهی

کاهش ریسک اختلال ریتم قلب با روغن ماهی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شواهد نشان می دهد فایده روغن ماهی به خاطر پیشگیری از تشکیل پلاک های مسدودکننده عروق و کاهش حمله قلبی نیست بلکه روغن ماهی ریسک اختلال ریتم قلب را کاهش می دهد.
روغن ماهی

افزایش جریان خون با روغن ماهی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روغن ماهی با پاکسازی برخی از پلاک های موجود در بازکردن عروق و بهبود جریان خون موثر است، به طوریکه موجب افزایش جریان خون به تمام بخش های بدن می شود.