کبودی روی بدن

رنگ کبودی
کبودی با ضربه ای به پوست ایجاد می شود و به مروز زمان تغییر رنگ می دهد که از رنگ آن ها می توانید زمان بهبود جای کبودی را تشخیص دهید.
علت کبودی بدن

وقتی علت کبودی بدن شما نگران کننده است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما پیش آمده بدون هیچ ضربه و دلیلی بدنتان کبود شده است باید بدانید که این کبودی ها علل گوناگونی مانند پیری, مصرف داروی رقیق کننده خون و عوامل ژنتیکی دارند.
درمان ضرب دیدگی و کبودی

علائم و روش های درمان ضرب دیدگی و کبودی با نسخه های خانگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ضرب دیدگی و کبودی به علت های گوناگونی در بدن ایجاد می شوند ، با ما همراه باشید تا باعلائم و درمان های گیاهی و بدون دارو ضرب دیدگی و کبودی آشنا شوید.
علت کبودی پوست

علت و درمان سریع کبودی پوست در همه جای بدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کبودی پوست ممکن است نشانه ای از سوءتغذیه یا کمبود مواد غذایی معینی مانند اسید فولیک، ویتامین C، ویتامین B12 و ویتامین K است. یکی از اصلی ترین دلایل کبود شدن پوست هشدار پیر شدن را به فرد می دهد.
خون مردگی

درمان و علت خون مردگی زیر پوستی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خون مردگی و کبود شدن پوست شرایطی است که طی آن، خون از داخل رگ ها بیرون می آید و وارد پوست، توده مخاطی و دیگر اعضا از قبیل ماهیچه ها و استخوان ها می شود.
کبودی پوست

علت کبودی یهویی پوست چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کبود شدن پوست بدن، یک اتفاق طبیعی در زمان آسیب دیدن بدن و ضربه خوردن به آن است، اما چه زمانی یک کبودی می تواند خطرناک باشد و کی باید کبودی ها را به عنوان زنگ خطر در نظر گرفت؟
کبودی استخوان

دلایل و نشانه های کبودی استخوان و درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کبودی استخوان جزء جدیی ترین و دردناک ترین اختلالات است، کبودی استخوان معمولاً در طول چند ماه بهبود می یابد اگرچه کبودی استخوان وسیع تر، زمان طولانی تری ادامه پیدا می کند.