کبودی روی بدن

رنگ کبودی
کبودی با ضربه ای به پوست ایجاد می شود و به مروز زمان تغییر رنگ می دهد که از رنگ آن ها می توانید زمان بهبود جای کبودی را تشخیص دهید.
کبودی پوست

بدن شما هم بی علت کبود می شود ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کبود شدن پوست بدن، یک اتفاق طبیعی در زمان آسیب دیدن بدن و ضربه خوردن به آن است، اما در برخی مواقع کبودی بدون ضربه ایجاد می شود که خطرناک است.
خون مردگی

درمان خون مردگی زیرپوستی ؛ از مدرن تا سنتی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مدت زمان ماندگاری خون مردگی زیر پوستی نشان دهنده ی اهمیت آن است و اگر مدت زمان آن طولانی شود، حتما باید به پزشک مراجعه کنید تا از مشکلات جدی جلوگیری شود.
علت کبودی بدن

وقتی علت کبودی بدن شما نگران کننده است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما پیش آمده بدون هیچ ضربه و دلیلی بدنتان کبود شده است باید بدانید که این کبودی ها علل گوناگونی مانند پیری, مصرف داروی رقیق کننده خون و عوامل ژنتیکی دارند.
درمان ضرب دیدگی و کبودی

علائم و روش های درمان ضرب دیدگی و کبودی با نسخه های خانگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ضرب دیدگی و کبودی به علت های گوناگونی در بدن ایجاد می شوند ، با ما همراه باشید تا باعلائم و درمان های گیاهی و بدون دارو ضرب دیدگی و کبودی آشنا شوید.
علت کبودی پوست

علت و درمان سریع کبودی پوست در همه جای بدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کبودی پوست ممکن است نشانه ای از سوءتغذیه یا کمبود مواد غذایی معینی مانند اسید فولیک، ویتامین C، ویتامین B12 و ویتامین K است. یکی از اصلی ترین دلایل کبود شدن پوست هشدار پیر شدن را به فرد می دهد.
کبودی استخوان

دلایل و نشانه های کبودی استخوان و درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کبودی استخوان جزء جدیی ترین و دردناک ترین اختلالات است، کبودی استخوان معمولاً در طول چند ماه بهبود می یابد اگرچه کبودی استخوان وسیع تر، زمان طولانی تری ادامه پیدا می کند.