زیبایی فرزند

داشتن فرزند زیبا
راه داشتن فرزندی زیبا از سالهای دور و حتی در میان سخنان امامان و معصومین هم گفته شده است که با داشتن یک برنامه غذایی و مصرف میوه های خاص می توان به نتیجه رسید
تغذیه زیبایی نوزاد

زیبایی نوزاد با بخورنخورهای ماه هشتم بارداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تغذیه به شدت در زیبایی نوزاد تاثیر دارد با خوردن غذاهای غنی از ویتامین و پروتئین در ماه هشتم بارداری می توانید زیبایی جنین خود را تضمین کنید.
زیبایی نوزاد

واقعا نگاه کردن به کودک زیبا در بارداری نوزاد را زیبا می کند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قدیمی ها این تصور اشتباه را دارند که نگاه کردن به کودک زیبا در بارداری بر زیبایی نوزاد تاثیر دارد اما نوزادان خصوصیات ظاهری خود را از پدر و مادرشان به ارث می برند.
زیبایی فرزند

نقش پدر در زیبایی نوزاد قبل از تولد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بدون شک تمامی مادران باردار آرزوی تولد فرزندی سالم و زیبا را در سر می پرورانند، بنابراین در بارداری سعی می کنند تا حد ممکن هم به تغذیه خود توجه و هم از عوامل زیان آور دوری کنند.
زیبایی نوزاد در ماه هشتم

زیبایی نوزاد در ماه هشتم بارداری با تغذیه مخصوص

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف برخی از مواد غذایی در ماه هشتم بارداری علاوه بر ژنتیک در زیبایی نوزاد تاثیر شگفت آوری دارد و موجب زیبایی جنین می شود.
رنگ چشم جنین

چشم جنین شما چگونه می تواند رنگی شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگ چشم یک ویژگی فیزیکی است که توسط جفت شدن ژن های پدر و مادر مشخص می شود و جنین از هر یک از والدین اش 50 درصد مواد ژنتیکی رنگ چشم را به ارث می برد.
رنگ پوست جنین

رنگ پوست و موی جنین را چگونه انتخاب کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوزادان بیشتر ویژگی های ظاهری خود را از والدین به ارث می برند، منتها در رنگ مو و پوست نوزاد می تواند تغذیه مادر تاثیر فراوانی داشته باشد.
راه داشتن فرزند زیبا

راه داشتن فرزند زیبا و پرمو با خوردن چند میوه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمتر کسی است که دوست نداشته باشد کودکی که به دنیا می آورد فرزند زیبا و پرمویی باشد و برای رسیدن به این هدف، حتما باید برخی نکات کلیدی را رعایت کنید.
فرزند زیبا

داشتن فرزند زیبا به چه قیمتی ؟!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما دوست داریم که فرزند زیبا داشته باشیم و برای رسیدن به این خواسته ممکن است به هر توصیه و پیشنهادی عمل کنیم اما از نظر علمی فرزند زیبا داشتن در گرو فرزند سالم است.