کمبود ویتامین

ویتامین k
یکی از ضروری ترین ویتامین ها در بدن ویتامین K است که نقش مهمی در سلامت بدن ایفا میکند و کمبود آن بدن را دچار مشکلات فراوانی میکند.
ویتامین B12

کمبود ویتامین B12 چه بلایی سرمون میاره؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ویتامین B12 فواید درمانی بسیاری روی عملکرد بدن هر یک از ما دارد که در صورت کمبود این ویتامین در بدن، شاهد رخ دادن برخی اتفاقات خواهیم بود که عبارتند از...
علائم کمبود ویتامین

از کجا بفهمم بدنم چه ویتامینی کم داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمبود هر ویتامین در بدن میتواند مشکلات مختلفی را برای ما به وجود بیاورد پس با توجه به مشکل خود می توانید تشخیص دهید چه ویتامینی در بدن کم دارید.
سردرد ویتامین

کمبود این ویتامین ها باعث سردرد می شود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر جزو افرادی هستید که به سردرد های مزمن مبتلا هستید , بهتر است بدانید کمبود برخی ویتامین ها باعث سردرد میشود و میتوانید با مصرف ویتامین سردردتان را کاهش دهید.
کمبود ویتامین کودک

ویتامین هایی که کمبودش بچه را زشت میکند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کمبود برخی ویتامین ها روی زیبایی کودکان بسیار تاثیرگذار می باشد، البته کمبود این ویتامین ها علاوه به زیبایی بر روی سلامت کودکان نیز تاثیرگذار است.
کمبود آنتی بادی

علائم بدنی که دچار کمبود آنتی بادی شده است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آنتی بادی ها پروتئین های هستند که سیستم ایمنی بدن آن ها را برای از بین بردن آنتی ژن های مهاجم تولید می کند.
مکمل و ویتامین

رازهایی از ویتامین ها و مکمل ها که هرکسی نمیداند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رازهای بسیار مهمی در رابطه با مکمل ها و ویتامین ها وجود دارد که پزشکان می گویند، در ادامه از حقایق کاربردی در مورد مصرف مکمل ها و ویتامین ها مطلع خواهید شد.
ویتامین ب 6

علائم بدنی که کمبود ویتامین ب 6 دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویتامین ب 6 به هضم و جذب پروتئین ها و اسیدهای آمینه کمک فراوانی می شود و همچنین ویتامین ب6 نقشی مهم در فعالیت سیستم ایمنی بدن دارد.
کمبود ویتامین ب

ارتباط ویتامین ب و سرطان کشف شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طبق تحقیقات صورت گرفته توسط متخصصان، اطلاعات جدیدی در مورد ارتباط ویتامین ب و سرطان ارائه شده است که باعث پیشرفت های چشمگیری در این زمینه شده است.
تغذیه نامناسب

تغذیه ی شما افتضاح است اگر ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه نامناسب تاثیر مستقیم بر بدن دارد. می توان گفت تمام بیماری های افراد به سبک رژیم غذاییشان بر می گردد مثلا مصرف نکردن مواد فیبر دار موجب یبوست می شود.
گوگرد بدن

خطرات جدی کمبود گوگرد در بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کمبود گوگرد بدن باعث آسیب به بافت ها خواهد شد و برای جلوگیری از این مشکل می توان از منابع غذایی حاوی گوگرد استفاده کرد مثل کاکائو، تمشک، زردآلو، موز.
بیوتین

بیوتین یا ویتامین مو قشنگ‌ها چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیوتین که با نماد ویتامین H نیز شناخته می‌شود که از مهم‌ترین ویتامین‌های بدن است و کمبود آن در بدن مشکلاتی مثل ریزش مو ایجاد می کند.
کمبود ویتامین

کمبود کدام ویتامین اعصاب را ضعیف می کند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کمبود برخی ویتامین‌ها موجب ایجاد اختلالات روانی و تضعیف سیستم ایمنی و عصبی می‌شوند؛ به همین دلیل باید مصرف برخی ویتامین‌ها را کاملا جدی گرفت.
سلنیوم

دردی که دلیلش کمبود سلنیوم است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سلنیوم از مواد معدنی مهم در بدن است که برای محافظت بدن در مقابل عفونت و عملکرد هورمون تیروئید بسیار ضروریست بنابراین باید از کمبود سلنیوم در بدن جلوگیری کنید.
کمبود ویتامین

مشکلتو بگو تا بگم کدوم ویتامین بدنت کمه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ویتامین ها در بدن لازم و ضروری هستند. کمبود ویتامین ها در بدن گاهی با نشانه های خفیف و یا شدیدی خودشان را نشان می دهند که بهتر است آنها را بشناسید.
صفحه 1 از 3