موبایل برای کودکان

موبایل و تبلت
والدینی که فرزندشان زمان زیادی را با موبایل و تبلت سپری می کند می توانند برای دور کردن کودک از موبایل و تبلت، فعالیت های سرگرم کننده ای را انجام دهند.
دور کردن موبایل از کودک

موبایل را اینگونه از فرزندتان جدا کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه کودکان و نوجوانان به طرز عجیبی اعتیاد به موبایل دارند و والدین کار سختی برای دور کردن موبایل از آنها دارند، اما تکنیک هایی برای دورکردن آن ها از موبایل و تبلت وجود دارد.
راه های ترک گوشی

ترک عادت استفاده از گوشی در کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گوشی های هوشمند این روزها پر استفاده ترین ابزارها در کودکان و نوجوانان هستند که در این گزارش از نمناک با راه های ترک گوشی در این محدوده سنی آشنا خواهید شد.
موبایل برای کودکان

استفاده از موبایل برای کودکان مضر است؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
استفاده از موبایل برای کودکان در شرایطی مناسب بلامانع است اما کودکان بین دو تا پنج سال نباید بیشتر از یک ساعت از آن استفاده کنند.
تاثیر امواج

تاثیر وحشتناک امواج روی کودکان و راه محافظت از آن ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تاثیر امواج الکترومغناطیس بر روی کودکان بیشتر از بزرگسالان است و والدین و مسئولان باید با راه های محافظت از کودکان در برابر امواج آشنا باشند.
تبلت و گوشی

چاقی کودکان با تبلت و گوشی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید بهتر باشد از درگیر شدن بیش از حد کودکان در استفاده از وسایل الکترونیکی مختلف دارای صفحات نوری از جمله تبلت و گوشی جلوگیری کنیم.
موبایل

برای کودکم موبایل بخرم یا نه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از دغدغه هایی که امروزه والدین را درگیر کرده است داشتن گوشی موبایل برای کودکان است و اینکه زمان مناسب استفاده از تلفن همراه برای کودکان چه موقع است.
شبکه های اجتماعی

کودکانی که قربانی شبکه های اجتماعی می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آماری دقیق اما تلخ از عواقب استفاده از شبکه های اجتماعی برای کودکان در دنیا منتشر شده است که چراغ قرمزی برای والدین خواهد بود.
سرگرمی کودکان

رابطه سرگرمی کودکان با موبایل و دیر به حرف آمدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تماشای بیش از اندازه تلویزیون، تبلت و یا سرگرم شدن زیاد کودکان با موبایل می توانند رشد گفتار و زبان را دچار تاخیر کنند.
موبایل

چگونه از امواج مضر موبایل در امان بمانیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از آنجا که نمی شود استفاده از موبایل را کنار گذاشت، حتما دلتان هم نمی خواهد طی صحبت های طولانی با موبایل تحت تاثیر امواج خطرناک این وسیله قرار بگیرید.پس بهترین راه , نحوه برخورد صحیح با این موضوع است.
تبلت

برای کودکم تبلت بخرم یا نه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها بیشتر کودکان در هر رده سنی دستشان تبلت دارند اما مگر کودکان به تبلت احتیاج دارند ؟ تبلت باعث میشود بچه ها ارتباط خود را با دنیای اطراف قطع کنند .
استفاده از تبلت در کودکان

عواقب استفاده بیش از حد تبلت و موبایل در کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از وسایل بازی رایجی که در دنیای کودکان وارد شده است استفاده از تبلت بوده که علاوه بر اتلاف زمان زیادی از وقت کودک ، باعث شده به جای تحرک و خلاقیت ساعت ها به صفحه آن خیره می شوند.
مضرات تبلت

مضرات تبلت و گوشی موبایل برای کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مضرات تبلت برای کودکان جدی است! برای فرزندتان تبلت می خرید و با سرگرم شدن او می گویید که عجب خوب است این تکنولوژی، کودکم ساعتها آرام و بیصدا می نشیدند غافل از اینکه این هدیه شما چه بلایی سر کودکتان می اورد.
تبلت در تربیت کودکان

تاثیر تبلت در تربیت کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دنیای امروز که تکنولوژی حرف اول را می زند و کودکان بیشتر از والدین وقت خود را با انواع لوازم الکترونیکی مثل موبایل و تبلت و... می گذرانند نباید از تاثیرات منفی که این وسایل بر تربیت کودکان دارد ساده گذشت.
از چه سنی برای کودکان موبایل بگیریم؟

از چه سنی برای کودکان موبایل بگیریم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از چه سنی برای کودکان موبایل بگیریم؟ آیا استفاده از موبایل و تبلت برای کودکان در سنین پایین خطرناک است ؟ برای اینکه بدانید بهترین سن خرید تلفن همراه و تبلت چه سنی است با ما همراه باشید.