کربوهیدرات ها

کربوهیدرات
رژیم غذایی کم یا فاقد کربوهیدرات شامل فواید بی نظیری از جمله سلامت قلب و کنترل قندخون و فشار خون می باشد اما عوارضی هم دارد که حتما باید بدانید.
کربوهیدرات لاغری

جویندگان لاغری چه ساعتی کربوهیدرات بخورند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا پیش از این تمام کسانی که برای کاهش وزن به سراغ رژیم و تغییرات برنامه غذایی رفته اند کربوهیدرات را با احتیاط خاصی مصرف می کردند به خصوص زمان آن که مبادا مانع لاغری شود اما واقعیت چیز دیگری است.
کربوهیدرات موز

کربوهیدرات موجود در موز مفید است یا مضر؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
موز هم کربوهیدرات دارد و آن به هضم بهتر غذا کمک کرده و باعث می شود مدت بیشتری سیر بمانید و موز به حفظ قند خون کمک می کند و برای ورزشکاران نیز توصیه می شود.
کمبود کربوهیدرات در بدن

این بوی دهان یعنی در بدن کمبود کربوهیدرات دارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کربوهیدارت بخشی ضروری از یک رژیم غذایی محسوب می شوند که کمبود آن در بدن می تواند عوارض و علائمی را برای بدن پدید آورد که یکی از این علائم بوی بد دهان می باشد.
کربوهیدرات کاهش وزن

6 کربوهیدرات عالی برای کاهش وزن سالم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از مواد غذایی حاوی کربوهیدرات مانند موز، لوبیاها و جو کمک بسیاری به کاهش وزن و لاغری می کند، البته چگونگی قراردادن آن ها در رژیم غذایی مهم است.
کربوهیدرات

مزایای رژیم غذایی کم کربوهیدرات

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دنبال کردن برنامه غذایی با کربوهیدرات کم، در مدت زمان کوتاه نسبت به برنامه غذایی که چربی کمی داشته باشد کاهش وزن بیشتری در پی خواهد داشت.
نقش کربوهیدرات ها

نقش واهمیت کربوهیدرات هادربدن چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان توصیه می کنند بهتر است سالم ترین کربوهیدرات ها که بدون گلوتن هستند برای خوردن انتخاب شوند که در این مطلب به آنها اشاره می شود.