کربوهیدرات ها

علت ابتلا به آلزایمر
مصرف نکردن بعضی مواد غذایی بعد از ناهار از نکات مهم سلامتی است که بسیاری به آن بی توجه هستند همچنین از دلایل بروز برخی بیماری ها است .
نیاز بدن به کربوهیدرات

علائم نیاز بدن به کربوهیدرات بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کربوهیدارت ها نه تنها بخشی ضروری از یک رژیم غذایی محسوب می شوند بلکه کمبود کربوهیدرات در بدن می تواند با علائمی همراه باشد که در سلامتی شما اختلال ایجاد کند.
کمبود کربوهیدرات در بدن

نشانه های بدنی که کمبود کربوهیدرات دارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با کمبود کربوهیدرات , بدن دچار مشکلات حادی میشود با دنبال کردن نشانه های کمبود کربوهیدرات در بدن میتوانید از عوارض و مشکلات آن در بدن جلو گیری کنید.
کربوهیدرات لاغری

جویندگان لاغری چه ساعتی کربوهیدرات بخورند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا پیش از این تمام کسانی که برای کاهش وزن به سراغ رژیم و تغییرات برنامه غذایی رفته اند کربوهیدرات را با احتیاط خاصی مصرف می کردند به خصوص زمان آن که مبادا مانع لاغری شود اما واقعیت چیز دیگری است.
کربوهیدرات

لاغری سریع با حذف کامل کربوهیدرات ها ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی کم یا فاقد کربوهیدرات شامل فواید بی نظیری از جمله سلامت قلب و کنترل قندخون و فشار خون می باشد اما عوارضی هم دارد که حتما باید بدانید.
غذای سالم

6 میان وعده کم کربوهیدرات در کمتر از 10 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مقاله با ما همراه باشید تا لیستی از میان وعده های کم کربوهیدرات که به سادگی و آسانی در کم ترین زمان آماده می شوند را برای شما بگوییم. ادامه این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.
کربوهیدرات موز

کربوهیدرات موجود در موز مفید است یا مضر؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
موز هم کربوهیدرات دارد و آن به هضم بهتر غذا کمک کرده و باعث می شود مدت بیشتری سیر بمانید و موز به حفظ قند خون کمک می کند و برای ورزشکاران نیز توصیه می شود.
کربوهیدرات کاهش وزن

6 کربوهیدرات عالی برای کاهش وزن سالم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از مواد غذایی حاوی کربوهیدرات مانند موز، لوبیاها و جو کمک بسیاری به کاهش وزن و لاغری می کند، البته چگونگی قراردادن آن ها در رژیم غذایی مهم است.
کربوهیدرات

مزایای رژیم غذایی کم کربوهیدرات

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دنبال کردن برنامه غذایی با کربوهیدرات کم، در مدت زمان کوتاه نسبت به برنامه غذایی که چربی کمی داشته باشد کاهش وزن بیشتری در پی خواهد داشت.
نقش کربوهیدرات ها

نقش واهمیت کربوهیدرات هادربدن چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان توصیه می کنند بهتر است سالم ترین کربوهیدرات ها که بدون گلوتن هستند برای خوردن انتخاب شوند که در این مطلب به آنها اشاره می شود.