شبکه من و تو

علی کوچولو و همسرش

علی کوچولو و همسرش به شبکه من و تو پیوستند + عکس

تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
امید آهنگر بازیگر نقش علی کوچولو و همسرش نوشین خانی بازیگر نقش نرگس در فیلم سام و نرگس به شبکه من و تو پیوستند.
آرام بلند پرواز

رفتار عجیب آرام بلند پرواز مجری من و تو درحالت مستی+عکس

تاریخ انتشار : 21 آبان 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتشار ویدئویی از آرام بلند پرواز ، مجری شبکه من و تو در حالت مستی و هذیان گویی ها نمایی از ناهنجاری اهالی این شبکه را نشان داد.
امیر تتلو

ماجرای درگیری امیر تتلو با بازیگران و مجری من و تو +عکس

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1395زمان مطالعه : 10 دقیقه
گاهی مصلح اجتماع می شود و گاهی پرخاشگری اش تا حدی می رود که همه را شوکه می کند، امیر تتلو را می گویم خواننده زیرزمینی که با چهره های مشهور درگیری های بسیاری داشته است.
شبکه من و تو

افشاگری از ماجرای ارمیا و نحوه رای گیری در شبکه من و تو

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر برداران مجری سابق شبکه من و تو درباره ماجرای انتخاب ارمیا در مسابقه خوانندگی و برنده شدن او در این مسابقه دست به افشاگری زد.
شهاب حسینی

توهین بی شرمانه شبکات ماهواره ای به شهاب حسینی + عکس

تاریخ انتشار : 16 تیر 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از اهانت های کاربران ضد اسلام فضای مجازی حالا نوبت به مجریان شبکه من و تو ، صدای آمریکا و بی بی سی فارسی رسیده است که شهاب حسینی را مورد حمله قرار دهند.
مجری من و تو

منصوره حسینی “مجری من و تو” در جشنواره جهانی فیلم فجر! + عکس

تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
حضور منصوره حسینی مجری شبکه من و تو در جشنواره جهانی فیلم فجر یکی از حاشیه های عجیب این جشنواره بود.
جناب خان

جناب خان به شبکه من و تو پیوست؟!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
عکس هایی از مجریان برنامه های شبکه من و تو در کنار جناب خان، ماجرا از چه قرار است ؟ از قرار معلوم این شبکه ی ماهوراه ای بازهم به دلیل برخی ضعف ها به سمت کارهای غیراخلاقی و غیرهنری روی آورده است.
برنامه استیج

رقابت برنامه استیج من و تو با شب کوک وطنی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برنامه استیج مدتی است که در شبکه ماهواره ای در حال پخش است و با برنامه وطنی شب کوک به رقابت میپردازد.
محسن تنابنده

آیا محسن تنابنده به شبکه من و تو رفت! + عکس

تاریخ انتشار : 18 بهمن 1394زمان مطالعه : 1 دقیقه
محسن تنابنده بازیگر کاراکتر معروف نقی در سریال پایتخت با انتشار عکسی درباره حضورش در شبکه من و تو توضیحاتی ارائه کرد!
سالار عقیلی

اولین واکنش سالار عقیلی به حضورش در شبکه من و تو

تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالار عقیلی با انتشار یادداشتی نخستین واکنش را نسبت به حضورش در شبکه ماهواره ای من و تو و شایعه مهاجرتش به خارج از کشور توضیحاتی ارائه کرد.
سالار عقیلی

سالار عقیلی و همسرش در کنار مجریان ماهواره ای! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سالار عقیلی که برای اجرای کنسرتش به لندن سفر کرده بود بعد از حضور در شبکه من و تو با مجریان آن ور آبی عکس یادگاری گرفت.
سالار عقیلی

نقشه شبکه ضد ایرانی من و تو برای سالار عقیلی + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در حالی خبر حضور سالار عقیلی در شبکه ماهواره ای من و تو به سرعت در حال انتشار است که هنوز علت حضور این خواننده سنتی کشورمان در این برنامه در حاله ای از ابهام است.
سالار عقیلی

حضور “سالار عقیلی” در شبکه من و تو! + عکس

تاریخ انتشار : 3 بهمن 1394زمان مطالعه : 1 دقیقه
“سالار عقیلی” خواننده موسیقی سنتی کشورمان در استودیوی برنامه شبکه ماهواره ای من و تو حضور یافت.
احسان علیخانی

توهین مجری شبکه من و تو به “احسان علیخانی” + عکس

تاریخ انتشار : 12 تیر 1394زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالومه سیدنیا که اکنون کمتر از سابق نوبت آنتن در شبکه من و تو به وی می رسد در پستی در فیس بوکش به “احسان علیخانی” و برنامه ماه عسل توهین کرد.
محمد حسینی

اعترافات محمد حسینی در من و تو! + تصاویر

تاریخ انتشار : 12 آبان 1393زمان مطالعه : 4 دقیقه
محمد حسینی شب گذشته در برنامه صندلی داغ شبکه ماهواره ای من و تو حاضر شد با ریختن اشک و ابراز ندامت، خیانتهایی که در حق مردم و رسانه ملی انجام داده بود را فاش کرد.
صفحه 1 از 2