دمنوش

داروهای خنک کننده بدن
کسانی که طبع گرمی دارند و در هوای گرم بدنشان دچار حرارت زیادی می شود می توانند با استفاده کردن صحیح خنک کننده های گیاهی بدنشان را خنک کنند.
دمنوش سرفه خشک

فرمول گیاهی دمنوش ضد سرفه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از روش های مناسب خانگی برای درمان سرفه استفاده از دمنوش های گیاهی است، برخی از دمنوش های گیاهی به درمان سرفه خشک و شدید کمک بسیاری می کند.
دمنوش های گیاهی

کدام دمنوش برای کدام مشکل ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر دچار بیماری هایی هستید که دست از سر شما بر نمی دارند برای تسکین آن ها می توانید از دمنوش های مخصوص خود استفاده کنید.
دمنوش برگ مو

طرز تهیه دمنوش برگ مو + طبع و عوارض

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دمنوش برگ مو یکی از دمنوش های پرخاصیت است که طرز تهیه آسانی دارد کافیست در هنگام دم کردن برگ مو نکاتی را رعایت کنید.
دمنوش بنفشه

دمنوش بنفشه و تاثیر فوق العاده آن بر روی کم خوابی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جالب است بدانید که دمنوش بنفشه می تواند به درمان بیماری هایی مثل فشار خون و سرطان کمک بسزایی بکند همچنین خواص فوق العاده ای برای پوست دارد.
دمنوش صبحگاهی

دمنوش صبحگاهی برای سلامت و سرحالی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتخاب صحیح نوشیدنی در آغاز هر روز موجب شادابی و تعادل جسمی و روحی می شود زیرا دمنوش های گیاهی فواید فراوانی داشته و سیستم ایمنی بدن را به خوبی تقویت می کنند.
بارداری و بابونه

مصرف دمنوش بابونه در بارداری مفیده یا مضر ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چای بابونه یکی از دمنوش های گیاهی مفید و خوش عطر در جهان است که از آن برای درمان بسیاری از مشکلات استفاده می شود مصرف این چای دربارداری نیز مفید است.
دمنوش زیره برای لاغری

بهترین دستور دمنوش زیره برای لاغری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دمنوش زیره علاوه بر خواص بی نظیری که دارد، تاثیر فوق العاده ای در کاهش وزن سریع می گذارد. برای تهیه دمنوش می توانید زیره را با چند گیاه دیگر ترکیب کنید.
دمنوش بلک بری

حتما “دمنوش بلک بری” مصرف کنید چون ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ضد سرطان ، درمان کننده مشکلات گوارشی ، محافظ قلب و بسیاری موارد دیگر از جمله خواص شگفت انگیز “دمنوش بلک بری” به شمار می رود.
دمنوش تقویت مو

بهترین دمنوش واسه پرپشت شدن موهات

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند موهایشان سالم و پر پشت باشد، داشتن موهای ضخیم و تقویت موهای نازک تنها با مصرف یک دمنوش خانگی بسیار ساده امکان‌پذیر است.
دمنوش گیاهی آرامش بخش اعصاب

یه دمنوش تضمینی برای آرامش اعصابت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها که مردم مشغله فکری زیاد دارند باید به فکر آرامش اعصاب و روان خودشان نیز باشند که یکی از بهترین راه حل ها دمنوش های گیاهی است.
دمنوش برای گوارش

دمنوش های مفید برای گوارش روزه داران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روزه داران در ماه رمضان به دلایل رعایت نکردن برخی نکات دچار مشکلات گوارشی یا عطش و تشنگی می شوند که می توانند با دمنوش های مفید از این مشکلات جلوگیری کنند.
خواص دمنوش رازیانه

16 فایده در یک فنجان دمنوش رازیانه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مصرف دمنوش رازیانه خواص عالی برای زنان و مردان دارد، درمان بیماری های تنفسی، کمک به کاهش وزن و درمان دیابت چند نمونه از خواص بی شمار دمنوش رازیانه است.
دمنوش نفخ شکم

اگر نفخ دارید این دمنوش مخصوص شماست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر از مشکل نفخ شکم رنج می برید، به جای مصرف داروهای شیمیایی می توانید با بهترین و موثرترین دمنوش های گیاهی و خانگی، نفخ معده را از بین ببرید.
دمنوش سرماخوردگی

یه دمنوش عالی برای درمان سرماخوردگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دارو خوردن برای بسیاری از انسان ها کار بسیار سختی است، پس میتوانند با خوردن داروهای گیاهی بسیاری از بیماری های خود را درمان کنند.
صفحه 1 از 4