دمنوش

دمنوش تقویت مو
همه انسان ها دوست دارند موهایشان سالم و پر پشت باشد، داشتن موهای ضخیم و تقویت موهای نازک تنها با مصرف یک دمنوش خانگی بسیار ساده امکان‌پذیر است.
دمنوش سرماخوردگی

یه دمنوش عالی برای درمان سرماخوردگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دارو خوردن برای بسیاری از انسان ها کار بسیار سختی است، پس میتوانند با خوردن داروهای گیاهی بسیاری از بیماری های خود را درمان کنند.
دمنوش زنجبیل

خاصیت ترکیب زنجبیل، دارچین، زردچوبه و عسل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دمنوش زردچوبه، دارچین و عسل ترکیبی معجزه آسا است که فواید زیادی برای سلامت بدن دارد فقط کافیست که طرز تهیه این دمنوش را بلد باشید.
دمنوش انار

طرز تهیه دمنوش انار، ضد سرماخوردگی جدید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوشیدن دمنوش انار در روزهای سرد پاییزی بهترین کار برای جلوگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا می باشد.
دمنوش سرفه خشک

فرمول گیاهی دمنوش ضد سرفه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از روش های مناسب خانگی برای درمان سرفه استفاده از دمنوش های گیاهی است، برخی از دمنوش های گیاهی به درمان سرفه خشک و شدید کمک بسیاری می کند.
دمنوش های گیاهی

کدام دمنوش برای کدام مشکل ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر دچار بیماری هایی هستید که دست از سر شما بر نمی دارند برای تسکین آن ها می توانید از دمنوش های مخصوص خود استفاده کنید.
دمنوش لاغری

دستور دمنوش لاغری زنجبیل و دارچین+ زمان مصرف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دمنوش دارچین و زنجبیل علاوه بر خواصی بسیار زیادی که برای بدن دارد برای لاغری نیز مفید است البته اگر به طور صحیح مصرف شود.
داروی سرماخوردگی

جایگزین بی ضرر قرص و داروهای سرماخوردگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این روزهای پاییزی که بسیاری از افراد دچار سرماخوردگی می شوند، بهتر است برای بهبود آن به جای مصرف قرص و دارو از درمان های بی ضرر استفاده کنید.
دمنوش آلودگی هوا

این دمنوش را موقع آلودگی هوا بنوش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف دمنوش مناسب آلودگی هوا می تواند در زمان آلودگی هوا از بروز مشکلات مختلفی مانند آسم و ذلت الریه جلوگیری کند پس طرز تهیه دمنوش آلودگی هوا را آموزش ببینید و آن را در منزل تهیه کنید.
داروهای خنک کننده بدن

تمام خنک کننده های گیاهی بدن ؛ از ادویه تا دمنوش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کسانی که طبع گرمی دارند و در هوای گرم بدنشان دچار حرارت زیادی می شود می توانند با استفاده کردن صحیح خنک کننده های گیاهی بدنشان را خنک کنند.
خواص چای پونه

معجزه ی دمنوش پونه برای روزهای اوج بیماری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بهترین راه های بهره گیری از خاصیت درمانی پونه، نوشیدن یک فنجان چای پونه است. چای پونه گلو درد را درمان و با ویروس و عفونت های بدن مبارزه می کند.
دمنوش زیره برای لاغری

بهترین دستور دمنوش زیره برای لاغری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دمنوش زیره علاوه بر خواص بی نظیری که دارد، تاثیر فوق العاده ای در کاهش وزن سریع می گذارد. برای تهیه دمنوش می توانید زیره را با چند گیاه دیگر ترکیب کنید.
دمنوش بلک بری

حتما “دمنوش بلک بری” مصرف کنید چون ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ضد سرطان ، درمان کننده مشکلات گوارشی ، محافظ قلب و بسیاری موارد دیگر از جمله خواص شگفت انگیز “دمنوش بلک بری” به شمار می رود.
دمنوش صبحگاهی

دمنوش صبحگاهی برای سلامت و سرحالی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتخاب صحیح نوشیدنی در آغاز هر روز موجب شادابی و تعادل جسمی و روحی می شود زیرا دمنوش های گیاهی فواید فراوانی داشته و سیستم ایمنی بدن را به خوبی تقویت می کنند.
خواص دمنوش رازیانه

16 فایده در یک فنجان دمنوش رازیانه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مصرف دمنوش رازیانه خواص عالی برای زنان و مردان دارد، درمان بیماری های تنفسی، کمک به کاهش وزن و درمان دیابت چند نمونه از خواص بی شمار دمنوش رازیانه است.
صفحه 1 از 4