چای سیاه

بهترین دهانشویه
استفاده از دهان شویه های طبیعی و خانگی عوارض جانبی کمتری نسبت به دهان شویه شیمیایی دارد، در ادامه با بهترین دهان شویه خانگی و طرز تهیه آن آشنا می شوید.
عوارض چای

حال و روز بدن بعد مصرف زیاد چای سیاه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چای یکی از نوشیدنی هایی است که در طول روز توسط افراد بسیار استفاده می شود، اما بهتر است بدانید که مصرف زیاد چای سیاه عوارض جدی را برای بدن به همراه دارد.
طرز تهیه چای در فلاسک

طرز تهیه صحیح چای در فلاسک رو بلدی؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد چای داخل فلاسک را دوست ندارند و در سفر خود را از این نوشیدنی محبوب محروم میکنند اما با روش صحیح درست کردن چای در فلاسک، چای خوش طعم و عطر خواهد شد.
شیر در چای

تو فنجون چای شیر نریزید چون ....

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چای یکی از رایج ترین آشامیدنی های موجود در ایران و بسیاری از نقاط جهان است آیا می دانستید برخی از افراد چای را با شیر مخلوط می کنند؟
چای نذری

راز خوش رنگ و طعم شدن چای نذری و مجلسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چای معروف ترین نذری ایستگاه های صلواتی در ایام محرم است و اما دلیل محبوبیت چای به عنوان نذری، خوش طعم و رنگ بودن آن است که رازی در نحوه درست کردن آن وجود دارد.
سم شدن چای

وقتی چای برای بدن مثل سم خطرناک میشه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چای، معروف ترین نوشیدنی از گذشته تا به امروز در سطح جهان می باشد که دارای خواص و مضراتی می باشد. اما چه زمانی چای برای ما تبدیل به سم می شود؟
چای دم کرده

واسه مهمونات، چایی رو اینطوری دم کنی بهتره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چای یکی از نوشیدنی های محبوب برای همه ایرانی ها است اما دم کردن چای اصول خاصی دارد که رعایت آنها به شما برای داشتن یک چای خوش عطر و طعم کمک زیادی خواهد کرد.
چای با خرما

خوردن چای با توت و خرما خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف توت و خرما در کنار چای باعث بالا رفتن قند و در نهایت دیابت میشود. متاسفانه برخی از مردم بر این باورند که مصرف توت یا خرما به جای قند می تواند از بالا رفتن میزان قند خون جلوگیری کند.
چای برای قلب

کدوم چای برای قلب خوبه کدوم بد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که هر نوع چایی را مصرف می کنید، حتما باید کاملا از این موضوع مطلع باشید که نوشیدن کدام چای ها برای قلب مفید است و کدام مضر.
چای نعناع

یک فنجان چای نعناع با 22 خاصیت شگفت انگیز

زمان مطالعه : 12 دقیقه
تاثیرات دارویی و درمانی مصرف چای نعناع بی نظیر است، همچنین خواص مصرف چای نعناع برای پوست و زیبایی باورنکردنی می باشد.
شستشوی چشم

اما و اگرهای شستشوی چشم با چای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از روش‌های سنتی برای شستشوی چشم می توان چای خنک را نام برد که یکی از روش های تاثیرگذار سنتی می باشد و باید تحت نظر پزشک متخصص چشم استفاده شود.
خواص چای سیاه

چای سیاه و خواص آن برای لاغری و فشار خون

زمان مطالعه : 9 دقیقه
چای سیاه دارای فواید و خواص فوق العاده ای برای سلامت بدن انسان می باشد و کمک بسیاری به سیستم ایمنی بدن در جلوگیری از بیماری های مختلف می کند.
کاربرد چای کیسه ای

15 کاربرد فوق العاده چای کیسه ای که نمی دانستید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاربرد چای کیسه ای از زیبایی پوست و مو تا مسائل مربوط به خانه داری ، نکات جالبی که با دانستن آنها به روش دیگری از چای کیسه ای مصرف شده استفاده خواهید کرد.
عوارض چای مانده

خوردن چای مونده، چه ضرری داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد چای مانده را دوباره گرم و مصرف می کنند اما بهتر است قبل از این کار بدانند خوردن چای مانده و کهنه برای سلامت بدن ضرری دارد یا نه؟
عوارض چای زیاد

به این دلیل، زیاد چای نخورید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چای، نوشیدنی گرمی می باشد که اکثر ما در طول روز از آن استفاده می کنیم و این در حالی است که مصرف زیاد چای می تواند منجر به بروز علائم زیادی در ما شود.
صفحه 1 از 5