مار کبرا

خورده شدن مار توسط مار
اخیرا توریست های انگلیسی پس از سفر به تایلند، در کنار آبشار لام پی شاهد صحنه ای عجیب بودند که آنرا در صفحات مجازی به اشتراک گذاشتند.
عاقبت تلخ بازی با مار کبرا

عاقبت تلخ بازی مرد جوان هندی با مار کبرا + فیلم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد جوان از شهر آندرا پرادش هندوستان که هویت وی هنوز شناخته شده نیست، اخیرا در هنگام بازی با مار کبرا باعث اتفاقی دردناک و غیرقابل جبرانی گردید.
بازی با مارهای کبرا

صمیمت عجیب پسر 7 ساله هندی با مارهای کبرا + فیلم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مارها به دلیل تصویر ذهنی هر یک از ما، یکی از وحشتناک ترین حیوانات زنده بر روی کره خاکی زمین هستند که پسر هفت ساله ای به نام "دویش ادیوایسی" توانست ذهنیت تعداد زیادی از انسان را تغییر دهد.
مار نگهبان کفش گران قیمت

نگهبانی مار کبرا از کفش گرانقیمت + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک فروشگاه کفش فروشی معروف در لندن برای نگهداری و مراقبت از یک کفش گران قیمت که از الماس و سنگ در آن استفاده شده بود، یک مار نگهبان کبرا استخدام کردند.
نمایش انسان با مار کبری

لحظه عجیب نیش زدن زبان مرد هندی توسط مار کبری! + فیلم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در یک نمایش مار بازی در هند مرد مار باز به طرز عجیب و باورنکردنی به یک مار کبری سیاه رنگ اجازه داد تا چندین بار زبانش را نیش بزند.
دهان مار

عاقبت مرگبار دوختن دهان مار با نخ و سوزن ! + تصاویر

تاریخ انتشار : 26 دی 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
شوخی مرگبار مرد جوان با دهان مار کبری به ضرر او تمام شد ، حیوان سمی که براثر سرما بی حس شده بود با قرار گرفتن در گرمای آفتاب جان یافت و انتقام گرفت.
ملکه مار

تجربه های ترسناک ملکه مار ایران + عکس

زمان مطالعه : 11 دقیقه
یازده بار بر زبان شاه مار کبرا بوسه زد و به ملکه مار ایران ملقب شد، هر چند پیش از این هم پدرش لقب «سلطان مار ایران» را یدک می کشید.
مار کبری

عاقبت وحشتناک مردی که 3 مار کبری کشت! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تغییر شکل عجیب صورت مرد اندونزیایی بعد از کشتن 3 مار کبری سیاه خبر ساز شد،خانواده این مرد علت تغییر شکل عجیب صورت او را کشتن مار می دانند.
مارکبری

آب خوردن مارکبری تشنه از دست کشاورز شجاع! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مارکبری یکی از مرگبار ترین موجودات روی زمین در حالت تشنگی خیره به دستان کشاورز سرش را بالا آورده بود ، هیچ حرکت و حمله ای در کار نبود و فقط منتظر نوشیدن آب از دستان مرد بود.
شاه کبرا

شاه کبرا خطرناک ترین مار زهر دار جهان را بشناسید+عکس

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاه کبرا خطرناک ترین مار زهر دار جهان است که در صورت نیش زدن انسان به سرعت قلب و سیستم تنفسی از کار می افتد و هوشیاری فرد به سرعت از دست میرود.
حیوان خانگی

دو مار کبرای 4 متری حیوان خانگی مرد جوان + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرد نترس اندونزیایی مارهای 4 متری کبرا که قادر هستند با یک نیش خود یک فیل را از پا درآوردند را به عنوان حیوان خانگی نگه میدارد و نیش آن ها را با دستان خالی درمی آورد.
مار کبری

فداکاری مادر برای نجات نوزادش از نیش مار کبری + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
زن جوان بعد از شیر دادن به نوزادش او را روی مبل گذاشت تا استراحت کند ، لحظاتی بعد متوجه خزش مار کبری به سمت کودکش شد. مادر برای نجات جان وارد عمل شد و مار سمی چشمان او را هدف گرفت.
بوسیدن مار کبری

مرگ جوان هندی هنگام بوسیدن مار کبری مقابل دوربین + عکس

تاریخ انتشار : 20 بهمن 1395زمان مطالعه : 1 دقیقه
بوسیدن مار کبری به قیمت جان پسر 18 ساله تمام شد . عکس العامل سریع مار جوانی را که تا پیش از ان 100 مار را نجات داده بود گرفت.
مارهای کبری

زندگی دختر 8 ساله با مارهای کبری + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصاویر عجیب و وحشتناکی از دختر 8 ساله ای که با مارهای کبری زندگی می کند در رسانه ها منتشر شده است که علاقه شدید این دختر را به مارهای کبری نشان می دهد.
مار بدون سر

مار بی سر آشپز را کشت! +تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آشپزی که برای تهیه یکی از محبوب ترین غذاهای شرقی می بایست از گوشت مار کبری استفاده می کرد توسط مار بدون سر جان خود را از دست داد.