درمان آکنه

ماسک گوجه فرنگی
گوجه فرنگی برای انواع پوست صورت خواص بسیار زیادی دارد و ساخت ماسک آن با مواد طبیعی دیگر به درمان انواع مشکلات پوستی کمک می کند.
دلیل آکنه

دلیل اصلی آکنه شکم مشخص شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از رایج ترین مشکلات پوستی آکنه است آکنه در هر قسمت علت خاصی دارد اما آکنه روی شکم یکی از جالب ترین ها است.
کاهش جوش صورت

راه‌های سریع کاهش آکنه و جوش روی صورت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاهش جوش صورت و از بین بردن آکنه با استفاده از روش‌های طبیعی به همراه رعایت نکات تغذیه‌ای و بهداشت، ساده‌ترین روش برای داشتن یک پوست زیبا و سالم است.
جوش و آکنه صورت

میوه هایی برای اینکه دیگه جوش نزنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جوش و آکنه از مشکلات رایج پوست صورت است که می توانید برای مقابله با آن ها بدون دارو و مواد شیمیایی، از مواد غذایی و میوه های ضد آکنه و جوش استفاده کنید.
درمان جوش صورت

نسخه جادویی ضد جوش صورت

زمان مطالعه : 13 دقیقه
اگر نگران آکنه و جوش های صورت خود هستید می توانید به راحتی با درست کردن ماسک های خانگی و طبیعی برای همیشه از شر آن ها خلاص شوید.
زردچوبه و عسل

دستور ماسک خانگی که به دردتان می خورد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از بین بردن لک صورت و آکنه، چروک، اسکار، حلقه های سیاه، دغدغه خیلی از افراد است که با ساخت این ماسک می توانید به این موارد دست پیدا کنید.
قرص آکنه

آکنه با چه دارویی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای درمان آکنه بدون مشورت پزشک قرص و دارویی را مصرف نکنید که ممکن است عوارض مخربی برای سلامت بدن شما داشته باشد.
ماسک صورت نوجوانان

دوای درد مشکل پوست نوجوانان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شروع نوجوانی و دوران بلوغ مشکلات پوستی مانند جوش و آکنه را به همراه دارد. اما برای این مشکل نوجوانان عزیز راه حل های ساده ای وجود دارد.
جوش در تابستان

چه کنیم در تابستان جوش نزنیم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در فصل تابستان، گرما و عرق کردن زیاد موجب ایجاد آکنه و جوش های بیشتری رو صورت می شود بنابراین باید با روش های مناسب مراقبت پوست از ایجاد جوش جلوگیری کنید.
عوارض راکوتان

راکوتان پوست رو صاف می کنه ولی به چه قیمت؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از داروهایی که برای درمان آکنه های شدید تجویز می شود راکوتان می باشد. این دارو آکنه را از بین می برد اما عوارض دیگری را به همراه دارد که باید قبل از مصرف بدانید.
علت جوش زدن

تست فوری؛ بدنت بیشتر جوش میزنه یا صورتت؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جوش رایج ترین مشکل پوست است که در نقاط مختلف بدن و صورت به وجود می آید. جوش زدن در هریک از قسمت های بدن علت خاصی دارد که با تشخیص آن میتوان جوش را درمان کرد.
ماسک جای جوش

روشی ارزان برای رفع جای جوش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکل پوستی آکنه و جوش صورت، یکی از مسائل شایع پوستی است که جای آن می تواند سال ها بر روی صورت باقی بماند. اما چگونه جای جوش را از صورت حذف کنیم؟
درمان جوش صورت

“درمان جوش صورت” سریعتر از آنچه فکر کنید

زمان مطالعه : 17 دقیقه
جوش صورت از مشکلات رایج پوستی است که غدد چربی پوست را در گیر می کند و برای “درمان جوش صورت” به صورت خانگی راه های گوناگونی وجود دارد.
ماسک آلوورا

چگونه از شر آکنه خلاص شویم (و از آن جلوگیری کنیم)؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آکنه یکی از شایع ترین بیماری های پوستی در جهان است که تقریباً 85 درصد از بزرگسالان و نوجوانان را تحت تأثیر قرار می دهد. ثابت شده است که درمان های معمولی آکنه مانند اسید سالیسیلیک، نیاسینامید یا بنزوئیل پراکسید موثرترین راه حل های آکنه هستند، اما...
آکنه صورت

راه حل آکنه هایی که با زدن ماسک ایجاد می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با آمدن این ویروس جدید زندگی ها دستخوش تغییرات زیادی شده است یکی از این تغییرات منفی آکنه هایی هستند که به دلیل ماسک زدن ایجاد می شوند.
صفحه 1 از 3