کاندوم

کاندوم
کاندوم ها در دو نوع مردانه و زنانه وجود دارند. در ایران کاندوم های مردانه بیشتر در دسترس هستند .کاندوم ها در رنگ ها و طرح های مختلف ساخته و در بسته های کوچک بسته بندی می شود .
حساسیت به کاندوم

این نشانه یعنی به کاندوم حساسیت شدید دارید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای آنکه از حساسیت به کاندوم مطمئن شویم ابتدا بایستی علائم آن را بدانیم . هر خارش و قرمزی نمی تواند نشانه واکنش آلرژیک اندام تناسلی به استفاده از کاندوم باشد.
کاندوم ضد زیکا

علت توزیع کاندوم در المپیک ریو 2016!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
توزیع کاندوم ضد زیکا برای ورزشکاران المپیک 2016 برزیل انجام شد. دلیل نگرانی مسئولین از خبری است که در رابطه با انتقال این ویروس از طریق تماس جنسی چندی پیش منتشر شد.
کاندوم جدید

تولید کاندوم جدیدی که با میخ هم پاره نمیشود + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک شرکت سوئدی 100 سال بعد از ساخت اولین کاندوم موفق به تولید نوعی کاندوم جدید شد که به دلیل متریال استفاده شده در آن حتی با فرو کردن میخ هم پارگی در آن ایجاد نمی شود.
کاندوم

کاندوم مردانه و کاندوم زنانه ؛ حتما بخوانید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
کاندوم مردانه و کاندوم زنانه یکی از رایج ترین ابزار برای جلوگیری از بارداری است. استفاده از کاندوم مردانه و زنانه مزایا و معایبی دارد که در کنار روش استفاده از آنها برایتان خواهیم گفت.
کاندوم

سوتی سایت های ایرانی درباره “کاندوم” + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اخیرا برخی از وب سایت های خبری ایران بسته بندی “کاندوم” به شکل میوه که ابتکار یک طراح یونانی بود را با عنوان "بسته بندی جالب برای سبزیجات و میوه ها " منتشر کرده است.