پوسیدگی دندان

زمان جرم گیری دندان
در تمیز کردن دندان علاوه بر مسواک از روش جرم گیری دندان نیز می توان استفاده کرد.اما برای سفید شدن و جلوگیری از پوسیدگی دندان چند بار در سال می توان جرم گیری انجام داد؟
دندان و سلامت

راز مهمی که دندان ها فاش میکنند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حقیقت هایی وجود دارد که دندان ها در رابطه با سلامت بدن شما می گویند، در واقع برخی از مشکلات دندانی خبر از وجود برخی بیماری ها در بدن شما می دهند.
پوسیدگی دندان

علت اصلی و علامت مهم پوسیدگی دندان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پوسیدگی دندان مشکلی آزار دهنده برای اغلب افراد است، اما روش های جلوگیری از پوسیدگی دندان چیست و چگونه می توان از پوسیدگی دندان جلوگیری کرد؟
عوارض و خطرات دندان پوسیده

عوارض وحشتناک هر یک دندان پوسیده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پوسیدگی دندان شاید در نگاه اول یک مشکل عادی در دهان باشد اما لازم به ذکر است که این مشکل در بلند مدت می تواند منجر به عوارض وحشتناکی در بدن شود.
پوسیدگی دندان

این افراد بیشتر مراقب پوسیدگی دندان باشند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دندان ها بر اثر حفره های که به دلیل آلودگی به وجود آمده اند پوسیده می شود این حفره ها و پوسیدگی ها سلامت دندان شما را به خطر می اندازد.
پوسیدگی دندان

داروهایی که دندان ها را خراب می کنند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مصرف برخی از دارو های طی چندین مدت می تواند باعث پوسیدگی دندان ها و همچنین خشکی دهان شود که این اتفاق بسیار ناخوشایند است.
باکتری پوسیدگی دندان

عامل اصلی پوسیدگی دندان ها این باکتریست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یک نوع باکتری وجود دارد که از اصلی ترین عوامل پوسیدگی دندان ها است، در ادامه با باکتری پوسیدگی دندان و چگونگی مبارزه با باکتری عامل پوسیدگی دندان بیشتر آشنا خواهید شد.
فیشور سیلانت

کدام دندان ها با فیشور سیلانت درمان می شوند ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فیشور سیلانت یک لایه محافظتی است که روی دندان ها نصب می شود و از پوسیدگی دندان ها جلوگیری میکنند و این فیشور ها از دندان در برابر باکتری و پلاک ها محافظت می کنند.
پوسیدگی دندان کودک شیرخوار

چطور مانع پوسیدگی دندان شیرخواران شویم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پوسیدگی دندان کودکان شیرخوار به دلیل باکتری های است که اسید آلوده می شوند که باید از این بیماری جلوگیری شود تا هزینه تراشی زیادی نشود.
علت تغییر رنگ دندان

علت تغییر رنگ دندان در افراد مختلف

زمان مطالعه : 6 دقیقه
علت تغییر رنگ دندان و رنگ زرد روی دندان اغلب به دلیل رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان می باشد که باید برای جلوگیری از آن برخی نکات مهم را رعایت کنید.
فلوراید تراپی

چرایی و چگونگی فلوراید تراپی دندان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
فلوراید تراپی راهکاری است که از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند و باعث استحکام آنها می شود. فلوراید درمانی روش های مختلفی دارد و از دوران کودکی انجام میشود.
چای سبز برای دندان

اثرات چای سبز روی دندان و لثه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چای سبز یکی از پرخاصیت ترین نوشیدنی ها برای سلامت بدن است که علاوه بر تمام فوایدی که دارد، در سلامت و تقویت لثه و دندان ها بسیار موثر است.
تغذیه مناسب دندان

خوردنی‌هایی که دندانها را می پوسانند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تغذیه ناسالم و خوردن مواد غذایی مضر با گذشت زمان به سلامت دندان‌ها، آسیب‌های جدی وارد می‌کنند؛ پس برای داشتن دندان‌های سالم باید رژیم غذایی را تغییر دهید.
پوسیدگی دندان

درمان پوسیدگی و خرابی دندان با روش طب سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوسیدگی دندان کودکان و بزرگسالان می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که با رعایت برخی نکات ساده خانگی می توان پوسیدگی و خرابی دندان را درمان کرد.
پیوره لثه

درمان خانگی و طب سنتی پیوره لثه چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیوره لثه باعث پوسیدگی و از بین رفتن لثه ها و استخوان های اطراف دندان می شود که در صورت درمان نکردن منجر به از بین رفتن دندان ها می شود.
صفحه 1 از 3