مهارت نه گفتن

نه گفتن به نوجوان
فرزندان پس از تولد از والدین خود خواسته هایی دارند که برخی قابل قبول و برخی غیرقابل قبول اند. با این وجود آیا نه گفتن به فرزندمان تاثیر مثبت دارد یا منفی؟
چطور نه بگوییم

چگونه نه بگوییم که دیگران ناراحت نشوند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید خیلی مواقع به این فکر می کنیم که چطور می توانیم به دوستان و عزیزانمان نه بگوییم که دلخوری پیش نیاید نه گفتن یک مهارت است که باید آن را آموخت.
مهارت نه گفتن

راز کسب مهارت نه گفتن قبل از صدمه خوردن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد برای جلب رضایت دیگران نمی توانند درخواست دیگران را رد کنند و مهارت نه گفتن را ندارند که این مسئله مهم می تواند به زندگی این افراد آسیب هایی برساند.
نه گفتن

راهی برای نه گفتن بدون احساس گناه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نه گفتن را یاد بگیرید و به خواسته غیر منطقی دیگران نه بگویید این کار اصلا خود خواهی نیست حتی اگر آن ها شما را خود خواه خطاب کنند.
نه گفتن به کودک

نه گفتن به کودکان خود را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نه گفتن به کودک گاهی اوقات لازم است،کودک از سن 4 سالگی به بعد باید نه شنیدن را یاد بگیرد و لازم است برای بعضی خواسته هایش تقلای بیشتری بکند.
مهارت نه گفتن

مهارت نه گفتن را به کودکانتان اینطور بیاموزید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر شما نمی خواهید کودک شیرین بله قربان گوی شما به خاطر همین ویژگی اش در آینده آسیب ببیند مهارت نه گفتن را به او بیاموزید . برای حفظ کودکانتان حتما بخوانید.
نه گفتن

مهارت قاطعیت نه گفتن به کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مهم ترین اصول تربیت ، یادگیری مهارت نه گفتن به کودک است. گاهی اوقات کودکان خواسته هایی دارند که قابل قبول نیست ، باید در این شرایط به آنها نه بگوییم ، اما نه گفتن روش خاصی دارد.