خواب رفتن دست و پا

خواب رفتن دست و پا
بی حسی و خواب رفتن دست و پاها اتفاقی است که بیشتر افراد آن را تجربه کردند و در برخی موارد ممکن است این احساس نشانه یک بیماری در بدن باشد.
درمان خواب رفتن دست و پا

گیاهی مخصوص درمان خواب رفتن دست و پاها

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خواب رفتن دست و پا دلایل متفاوتی دارد، اما برای درمان آن باید چه کنیم؟ داروهای گیاهی و خانگی وجود دارد که برای درمان خواب رفتن دست و پا بسیار مناسب است.
بی حسی دست در خواب

چرا تو خواب دست و پام بی حس میشه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است که در نیمه شب از خواب بیدار شویم و دست هایمان احساس بی حسی داشته باشد، دلیل این بی حسی چیست و چه راه هایی برای درمان آن وجود دارد؟
گزگز دست و پا

گزگز دست و پا علامتی است از ...

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گزگز دست و پا حس ناخوشایندی است که اکثر افراد آن را تجربه می کنند و این مشکل می تواند علل مختلفی همچون کمبود ویتامین، دیابت، عفونت و غیره داشته باشد.
گزگز پا

گزگز پاها یعنی ام اس؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گزگز پاها می تواند نشانه و علائم بیماری باشد. بیماری هایی که باید جدی گرفت و برای درمان آنها اقدام کرد، متخصصان دلایل گزگز شدن کف و انگشتان پاها را بیان کرده اند.
دست و پا

نوعی نمک برای درمان خواب رفتن دست و پاها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خواب رفتن دست و پا یا هر دوی آنها، عارضه ای بسیار رایج و آزاردهنده است که درمان های خانگی نیز برای این عارضه وجود دارد مثل نمک اپسوم و غیره.
گردش خون ضعیف

این حال و اوضاع یعنی گردش خون شما ضعیف است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری هایی مثل دیابت و چاقی باعث گردش خون ضعیف می شوند که با درد و بی حسی دست و پا هنگام راه رفتن یا نشستن خود را نشان می دهد.
بی حسی دست و پا

چرا از خواب که بیدار میشم، دست و پام حس ندارن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا برایتان پیش آمده که دست یا پاهایتان بی حس شوند، بی حس شدن دست و پا دلایل مختلفی دارد که برای درمان بهتر است آنها را بشناسید.
سندروم تونل کوبیتال

علائم اولیه و اصلی سندروم تونل کوبیتال

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سندروم تونل کوبیتال یکی از انواع سندروم است که مربوط به ناحیه دست و ارنج میشود و این سندروم دلایل متنوعی دارد .
بی حسی دست

وقتی علت بی حسی دست جدی می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بی حسی دست از نشانه های خطرناک برای هر فردی می باشد که البته می توان آن را درمان کرد، اما بیماری های جدی و خطرناکی هم وجود دارد که موجب بی حسی دست می شود.
خواب رفتگی پا

خواب رفتن مداوم پا را جدی بگیرید!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواب رفتگی پا عارضه ای بسیار رایج و آزاردهنده است که بسیاری از اوقات بی خطر و موقتی است اما اگر به تناوب تکرار شود ممکن است تبدیل به عارضه ای مزمن شود .
علت بی حسی

علت بی حسی اعضای بدن چه می تواند باشد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کرخ شدن و گزگز کردن دست و پا و یا اعضای دیگر بدن ریشه در تغییراتی دارند که ایجاد شده است ، تغییراتی از کمبود یک نوع ویتامین تا بیماری های عفونی که علت بی حسی هستند.