نقشه تهران

بیمارستان شریعتی
آدرس بیمارستان شریعتی از طریق مترو میدان صنعت بسیار سر راست می باشد و با تاکسی های میدان انقلاب به مقابل درب بیمارستان می رسید.
برنامه مترو تهران

دانلود برنامه “مترو تهران” برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از مسافران مترو تهران هستید، در این گزارش از نمناک با آخرین ورژن برنامه “مترو تهران” به همراه قابلیت های آن و لینک های دانلود آشنا خواهید شد.
بی آر تی تهران

جدیدترین نقشه بی آر تی تهران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اولین سامانه تندرو تهران که یکی از سریع ترین و راحت ترین وسایل حمل و نقل عمومی است با نام بی آر تی تهران bus rapid transit شناخته می شود
مترو تهران

نقشه جدید و کامل خطوط 1 تا 7 مترو تهران

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تا پایان مرداد ماه سال 1395 متروی تهران با چهار خط درون شهری و یک خط برون شهری در حال سرویس دهی بود ولی تا پایان امسال خطوط 6 و 7 مترو به بهره برداری می رسند.
ساختمان پلاسکو تهران

ساختمان پلاسکو تهران کجاست؟ + نقشه و عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پاساژ پلاسکو نام یک مرکز خرید قدیمی در تهران است که از آن به عنوان اولین ساختمان مدرن و مرتفع در تهران یاد می شود. این مرکز خرید از یک ساختمان 17 طبقه تشکیل شده است. کار بنای این ساختمان در سال 1342 به پایان رسید.پس از 56 سال، در روز پنج شنبه 30 دی 1395 بر اثر آتش سوزی فرو ریخت و400 واحد تجاری در آن نابود شد.
مترو

نقشه جدید و کامل خطوط 1 تا 5 مترو تهران

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1395زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از مواردی که به بحران ترافیک در شهر های بزرگ کمک می کند استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی است مترو در کم شدن مشکل ترافیک و آلودگی هوا در شهرها بسیار موثر و ضروری است.