رازهای زیبایی

زیبایی بدون آرایش
این روزها طبیعی بودن بیش از هر چیز دیگری طرفدار دارد بدون آرایش هم می توان زیبا و جذاب به نظر آمد و روش های زیر به شما کمک می کند تا بدون آرایش هم زیبا به نظر آیید.
نسخه زیبایی

نسخه قدیمی زنان هندی برای زیبایی کامل پوست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمانی که به سراغ یک روش درمانی به منظور زیبایی پوست می روید هدف شما می تواند جلوگیری ،رفع چین و چروک ،شفافیت و صاف شدن پوست باشد، با یک نسخه زیبایی هندی تمام اینها بدست می اید.
زیبایی زنان ترکیه

رازهای پنهان زیبایی زنان تُرک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان ترکیه علاوه بر زیبایی ژنتیکی که دارند از مواد طبیعی مانند گلاب ، سرکه ، صابون طبیعی و صابون سیاه برای جوانسازی و زیبایی پوست استفاده می کنند.
رازهای زیبایی و جوانی

رازهای زیبایی و جوانی زنان دنیا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زنان برخی از کشورهای جهان هستند که پوست زیبا و موهای بی نظیری دارند، جالب است بدانید که رازهای زیبایی و جوانی این زنان هر کدام با یکدیگر متفاوت است.
ترفندهای زیبایی

ترفندهای جالبی که میشه از آرایشگرها یاد گرفت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما تا حدودی مراقبت از ظاهرمان را بلد هستیم اما برای زیباتر شدن باید نکاتی را رعایت کنید که شاید تا به حال به ذهنتان نرسیده باشد.
راز زیبایی بازیگران هندی

راز زیبایی بازیگران مشهور زن هندی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بازیگران مشهور زن هندی برای تناسب اندام و زیبایی پوست راهکارهای ساده و کاربردی دارند که می توانید با استفاده از این راهکارها، به زیبایی مدنظر خود برسید.
راز زیبایی زنان چینی

راز اندام لاغر و پوست صاف چینی ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جوان ماندن و زیبایی زنان چینی، اسرار شگفت انگیزی دارد که از مهمترین آنها می توان به سبک زندگی و فرهنگ چینی ها اشاره کرد.
ماندگاری رنگ مو

رازهای ماندگاری رنگ مو به زیبایی روز اول

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماندگاری رنگ مو به نحوه رنگ کردن ، شستشو و مراقبت های شما بستگی دارد پس به راحتی می توانید با انجام صحیح این کارها ماندگاری رنگ موهای خود را افزایش دهید.
جنیفر انیستون

شگردهای ضد پیری جنیفر انیستون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جنیفر انیستون یکی از معروف ترین بازیگران آمریکایی است که به دلیل سبک زندگی خاصش برخلاف سن بالایی که دارد، دارای چهره جوان و زیبایی می باشد.
زیباتر شدن

بهترین ماده ی زیبایی صورت در خانه شماست

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای زیباتر شدن نیازی به محصولات زیبایی و لوازم آرایشی نیست شما می توانید با مواد طبیعی چهره ی جذاب و پوست زیبا داشته باشید.
دعای زیبایی چهره

دعایی که چهره را زیبا و جذاب می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ذکر و دعاهایی برای زیبایی و نورانی شدن چهره که در اسلام و روایات بسیار از ائمه وجود دارد و به موجب آن چهره زیباتر می شود را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.
زیبایی پوست زنان کره ای

پوست زنان کره ای با این ماسکها زیباست

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زنان کره ای و آسیای شرقی از پوست شفاف و زیبایی برخوردارند که بدون شک با مواد طبیعی و ماسک های خانگی طبیعی امکان پذیر است.
جوان دیده شدن

میخوای جوون تر از سنت دیده بشی؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افزایش سن باعث تغییرات زیادی در ما میشود اما روش های ساده به ما برای جوان تر دیده شدن همچنین کند کردن فرآیند پیری کمک بسزایی میکنند.
راز جوانی پوست

راز زنانی که در 50 سالگی چهره 25 ساله دارند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست زیبا و جوان برخی خانم های میانسال نشان دهنده ی روش های موثری است که برای جوانسازی پوستشان انجام میدهند پس با اطمینان میتوان از این ترفند ها استفاده کرد.
زیبایی و سلامت

بدون اینکه پول خرج کنی خوشگل شو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد خوشگل، جذابیت خود را مدیون روش های مراقبتی زیبایی و سلامت هستند که بدون صرف هزینه های زیاد هم به راحتی میتوان در منزل به زیبایی دست پیدا کرد.
صفحه 1 از 4