مشکلات لب

پوسته شدن لب
خشکی و پوسته شدن لب ها اغلب به دلیل تغییرات آب و هوا یا استفاده از لوازم آرایشی شیمیایی می باشد که می توانید با روش های طبیعی درمان کنید.
خشکی لب

اشتباهی که لبها رو خشک میکنه + راه چاره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر با مشکل خشکی لب ها مواجه هستید قبل از پیدا کردن راه های درمان باید اشتباهات رایجی که باعث ایجاد این مشکل شایع میشود را حذف کنید.
سرطان لب

لبهایی که سرطانی می شوند !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سرطان لب نوعی از سرطان سر و گردن می باشد که مصرف دخانیات و قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب از مهم ترین عوامل ابتلا به این سرطان می باشد.
خشکی لب

اگه خشکی لب داری این میوه رو نخور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خشکی لب یکی از شایع ترین مشکلات لب به شمار میاید. برخی خوردنی ها از عوامل به وجود آمدن این مشکل هستند که با حذف آنها میتوانید از خشکی لب هایتان جلوگیری کنید.
ترک لب

28 روش خانگی برای پیشگیری از ترک لب در هرفصلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ترک لب ها در هوای سرد اتفاقی عادیست که با مرطوب نگاه داشتن برطرف می شود اما گاهی علت خشکی لب چیز دیگریست که باید مشخص شود.
ترک گوشه لب

ترک خوردگی گوشه لب نشانه چیست ؟ + درمان گیاهی و طبیعی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ترک خوردن گوشه لب مشکلی است در بعضی مواقع به وجود می آید و برای افراد جای سوال است که چگونه ترک لب را درمان کنند، در ادامه با درمان و تمام آنچه باید درباره ترک گوشه لب بدانید آشنا خواهید شد.
رفع کبودی لب

بهترین راه برای خلاصی از کبودی لب ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به هر دلیلی لبتان کبود شده و دنبال راه چاره هستید به صورت مداوم و چندین بار در روز برای رفع آن اقدام کنید تا هرچه سریعتر کبودی از بین برود.