حنا

نقش حنا
نقش حنا که اغلب با حنای هندی برای تزیین پوست استفاده می شود، تحت شرایطی خاص میتواند برای سلامت پوست عوارض جدی به همراه داشته باشد.
رنگ مو با حنا

با حنا و قهوه موهایتان را خوش رنگ کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حنا ماده ای طبیعی و گیاهی برای رنگ کردن موها می باشد. رنگ کردن موها با حنا نه تنها موجب تغییر رنگ موهای شما شده بلکه برای موهایتان خاصیت های بی نظیری دارد.
حنا گذاشتن مو

آموزش حنا گذاشتن موها + فواید شگفت انگیز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حنا گذاشتن موی سر از قدیم الایام باب بوده و حالا بعد از سالها تحقیق خواص و فواید آن برای تقویت و پرپشتی موهای ضعیف ثابت شده است.
ماسک حنا مو

بهترین ماسک حنا برای درمان ریزش مو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای تقویت موهای سرتان می توانید از ماسک های خانگی حنا استفاده کنید حنا باعث آبرسانی و تقویت و رشد موها می شود و موهای آسیب دیده را ترمیم می کند.
درست کردن حنا

روش درست کردن حنا برای طراحی روی پوست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
علاقه مندان به طراحی یا تاتو حنا می توانند در خانه حنای طراحی درست کنند و نقش های زیبا روی دست و پا ایجاد کنند.
خواص حنا

خواص حنا گیاهی با هزار فایده

زمان مطالعه : 10 دقیقه
حنا دارای خواص و فواید درمانی بی نظیری است، از فواید حنا می توان به درمان سریع زخم، درمان سردرد، تنظیم فشار خون، درمان کچلی و تقویت بینایی اشاره کرد.
فواید حنا

فواید بی نظیر حنا برای تقویت موی سر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حنا، یکی از بهترین مواد موثر بر زیبایی مو است که در کشور هند بیشتر رواج دارد که در ادامه این مطلب با فواید حنا بیشتر آشنا می شوید.
ضرب المثل

ریشۀ تاریخی ضرب المثل دست کسی رو تو حنا گذاشتن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ضرب المثل دست کسی را در حنا گذاشتن یکی از کنایه های معروف فارسی می باشد. ریشۀ تاریخی ضرب المثل جالب و خواندنی دست کسی را در حنا گذاشتن را در این بخش از سرگرمی سایت نمناک بخوانید.
حنا

حنا موها را پرپشت، قوی و نرم می کند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر موهایی زیبا و پرپشت میخواهید حنا بهترین گزینه پیش روی شماست تا بدون استفاده از مواد شیمیایی موهایی زیبا و پرپشت داشته باشید.
طراحی با حنا

آموزش طراحی با حنا روی دست

زمان مطالعه : 1 دقیقه
طراحی با حنا برای حنابندان و جشن های سنتی یکی از عادات قدیمی است که این روزها هم بسیاری از افراد از ان استفاده می کنند و در آرایشگاهها به صورت حرفه ای انجام می شود.