ایده ی دکوراسیون

دکوراسیون منزل
اگر شماهم قصد دارید که برای سال جدید دکوراسیون منزلتان را عوض کنید میتوانید از ایده هایی که برایتان آماده کرده ایم کمک بگیرید.
مستاجر

اگه مستاجری این وسایل رو نخر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به دلیل شرایط فعلی جامعه بیشتر مردم قادر به خرید خانه نیستند و مستاجر هستند، اگر میخواهید برای خانه مستاجری وسایل بخرید باید نکاتی را در نظر بگیرید.
دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون مد سال 1402-2023 رونمایی شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر ساله رنگ های جدید و جذابی به عنوان رنگ سال برای دکوراسیون داخلی به بازار معرفی میشود اما زیباترین کلکسیون رنگ ها، در دکوراسیون امسال است.
رنگ دکوراسیون

چه رنگ دکوراسیونی هیچوقت از مد نمی افته؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ اصلی ترین نکته در دکوراسیون منزل است و نقش مهمی در جذاب و زیباتر شدن خانه شما دارد پس برای داشتن خانه ای شیک و به روز بهترین رنگ دکوراسیون را انتخاب کنید.
سیم تلویزیون

بهترین ایده برای مخفی کردن سیم های پشت تلویزیون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم با سیم هایی که از پشت تلویزیونتان آویزان است رو به رو اید و از این وضعیت ناراضی هستید میتوانید از ایده هایی که برایتان قرار داده ایم استفاده کنید.
دکوراسیون اسپانیایی

آشنایی با دکوراسیون اسپانیایی و ایده های جذابش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جذابیت و داشتن حس زندگی در دکوراسیون اسپانیایی همیشه مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. با ایده های جالب از سبک اسپانیایی به خانه تان روح زندگی بدهید.
رنگ زرد در دکوراسیون

حرفه ای ها دکوراسیون زرد رو با چه رنگی ترکیب میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم دوست دارید از رنگ زرد برای دکوراسیون داخلی منزلتان استفاده کنید باید بدانید که چه رنگ هایی مکمل رنگ زرد هستند تا دکوراسیون شیک تری تحویل بگیرید.
دکوراسیون از مد افتاده

جزئیاتی در دکوراسیون داخلی که از مد افتادن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از خانه ها با وجود تغییرات دکوراسیون باز هم زیبا به نظر نمی آیند چون بعضی جزئیات قدیمی در خانه تغییر نکرده اند و حذف آن ها جذابیت خانه را چند برابر میکند.
کابینت لوازم آشپزخانه

به لوازم آشپزخونه مشکی، چه رنگ کابینتی میاد؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
وسایل آشپزخانه مشکی بسیار مد شده اند اما خانم ها هنگام انتخاب این وسایل نگران رنگ کابینت آشپزخانه هستند. ایده های جالب به انتخاب رنگ کابینت کمک بسزایی میکند.
دکوراسیون خانه

تاثیر تزئین خانه با محصولات دکوراتیو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طراحان داخلی می‌دانند که فرش، نورپردازی، کوسن، تابلو دکوراتیو و سایر لوازم دکوراتیو چه تاثیری بر فضای خونه دارند و می‌دانند چگونه عاقلانه از آن‌ها بهره ببرند. نکات ساده این مطلب برای انتخاب، ترکیب و تزئین با لوازم دکوراتیو می‌تواند به شما کمک کند.
اتاق لباس

چطور میشه تو خونه کوچیک، اتاق لباس داشت؟

تاریخ انتشار : 15 شهریور 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر اتاق کوچکی دارید و قصد دارید که آن را به اتاق لباس تبدیل کنید میتوانید با کمک گرفتن از ترفندهای دکوراسیون اینکار را به بهترین شکل انجام دهید.
گلدان دکوری

راهنمای خرید لوازم دکوری جذاب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بین بگ از راحت‌ترین و شیک‌ترین انتخاب‌ها برای دکوراسیون است. بین بگ تجربه‌ای خاص از راحتی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد یکی از محبوب‌ترین مدل‌های مبلمان ترند است.این مبل در طیف متنوعی تولید می‌شود که در ادامه مروری کامل بر آن‌ها خواهیم داشت.
اتاق خواب کوچک

اتاق خواب های کوچیک با این ترفند، عالی میشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دکوراسیون اتاق خواب کوچک بسیار سخت است و چیدمان اشتباه باعث کوچکتر دیده شدن آن می شود اما ترفندهای کاربردی تاثیر چشمگیری در بزرگ نشان دادن فضای اتاق دارند.
جهیزیه خانه کوچک

اگه خونت کوچیکه واسه جهیزیه اینا رو بخر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از زوج ها زندگی شان را از خانه های کوچک شروع میکنند. هنگام خرید جهیزیه برای خانه کوچیک باید به نکاتی توجه کنید تا خانه تان به زیبایی دکوراسیون شود.
فرش گرد

فرش گرد رو کجای خونه و چجوری استفاده میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فرش گرد یکی از جذاب ترین مدل های فرش است و اگر بدانید در کدام قسمت از منزلتان از آن استفاده کنید باعث زیباتر شدن خانه ی شما میشود.
صفحه 1 از 6