باتری لپ تاپ

نحوه کالیبره کردن باتری لپ تاپ
اگر عمر باتری لپ تاپ برای شما مهم است و همانند سایر کاربران لپ تاپ ها نگران باتری هستید، در این گزارش از نمناک با آموزش “کالیبره کردن باتری لپ تاپ” آشنا خواهید شد.
باتری لپ تاپ

راهنمای خرید اینترنتی باتری لپ تاپ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمانی که لپ تاپ شما به اندازه کافی روشن نمی ماند، باتری لپ تاپ خراب شده و باید باتری جدید برای آن خریداری کنید.
آنالیز باتری لپ تاپ

برنامه های مدیریت و آنالیز باتری لپ تاپ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران لپ تاپ ها با آن روبرو شوند، مسائل مربوط به باتری لپ تاپ است که در این گزارش با برنامه های مدیریت باتری لپ تاپ آشنا خواهید شد.
سلامت باتری لپ تاپ

تست و بررسی سلامت باتری لپ تاپ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب به شما آموزش می دهیم که با استفاده از ترفندهای ویندوز و همچنین برنامه های جانبی از وضعیت سلامت باتری لپ تاپ خود آگاه شوید.
باتری لپ تاپ

ترفندهای زنده کردن باتری لپ تاپ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
باتری های لپ تاپ خود را که شارژ نمی شود کنار نگذاشته و با ترفندی ساده عمر این باتری ها را جاودانه کنید. این ترفند ساده به کاربران کمک می کند تا از هزینه کردن مجدد برای خرید باتری جدید جلوگیری کند.
شارژ نشدن باتری لپ تاپ

رفع مشکل “شارژ نشدن باتری لپ تاپ”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر لپ تاپ شما با انجام کارهای مختلف شارژ نمی شود، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با راه های رفع مشکل “شارژ نشدن باتری لپ تاپ” آشنا خواهیم کرد.
نحوه افزایش عمر باتری لپ تاپ

چگونه عمر باتری لپ تاپ را افزایش دهیم؟!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
باتری لپ تاپ یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ می باشد که همانند سایر اجزا حساس است. در این گزارش از نمناک با راه های افزایش عمر باتری لپ تاپ آشنا خواهید شد.
محافظت از لپ تاپ

نکاتی برای محافظت از “لپ تاپ”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید برای بسیاری از کسانی که از لپ تاپ استفاده می کنند همیشه برایشان جای سوال باشد که یک “لپ تاپ” تا چه زمانی می تواند از عهدۀ انجام وظایف خود برآید؟ اگر مایل به دانستن نکاتی در این باره هستید در این مطلب با ما همراه باشید.