متن تبریک

متن زیارت قبول کربلا
برای تبریک زیارت کربلا به دوستان و آشنایان خود میتوانید از متن های زیبایی که برایتان آماده کرده ایم استفاده کنید.
تبریک روز پزشک

متن و پیام های شیک تبریک روز پزشک+ کارت پستال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پزشکان دستان خدا در زمین هستند و زادروز حیکم بزرگ بوعلی سینا، روز خوش قلب ترین افراد جامعه است پس با پیام های تبریک زیبا از ضامنان سلامت جامعه قدردانی کنید.
مادر تولدت مبارک

زیباترین جمله دنیا برای تبریک تولد مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مادر درخشنده ترین آفتاب زندگی ما که سالروز تولدش یادآور حضور پر مهر او است پس با ارسال زیباترین پیام تبریک تولد از مادر بخاطر گرمای وجودش در زندگی تشکر کنید.
اس ام اس تبریک روز ماما

پیامک و متن زیبای تبریک روز جهانی ماما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز ماما مصادف با 15 اردیبهشت ماه است که این روز برای قدر دانی از این قشر زحمت کش و فداکار است که از سمت سازمان بهداشت جهانی نامگذاری شده.
روز جهانی مجرد

تبریک 11 نوامبر، روز جهانی مجردها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تاریخ 11 نوامبر یعنی 11/11 به نام روز سینگل یا روز جهانی مجردها نامگذاری شده است. این روز را با متن های جالب و خواندنی به مجردها تبریک بگویید.
تبریک روز خواهر برادر

جملاتی زیبا به مناسبت روز خواهر و برادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در هر خانواده ای خواهر و برادرها از همان دوران کودکی تکیه گاه و حامی یکدیگر هستند. روز جهانی خواهر و برادر را با این جملات زیبا و عاشقانه به یکدیگر تبریک بگویید.
روز کارآفرینی

تاریخچه و پیام تبریک روز جهانی کارآفرینی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر ساله در روز 17 نوامبر، “روز کارآفرینی” را جشن می گیرند و در این روز از کارآفرینان موفق که باعث اشتغال افراد زیادی شده اند تقدیر و تشکر می کنند.
تبریک بچه دار شدن

تبریک بچه دار شدن با پیامهای فوق العاده زیبا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بچه دار شدن شیرین ترین و بهترین حس دنیا برای هر زن و مردی است. اگر فردی از آشنایان شما به تازگی صاحب فرزندی شده، با این متن های زیبا به او تبریک بگویید.
تبریک پست جدید

تبریک انتصاب پست و مقام با پیام های زیبا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد تمام رویداهای مختلف را از طریق ارسال پیام، تبریک یا تسلیت می گویند. یکی از این رویدادها، انتصاب دوستان آشنایان در سمت جدید و ارتقا شغلی آن ها است.
تبریک ازدواج به دخترم

پیامهای زیبای دخترم عروس شدنت مبارک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز عروسی دختر یکی از بهترین روزهای زندگی پدر و مادرها است. این روز مهم و خاص را با متن های احساسی و زیبا به دختر و دامادتان تبریک بگویید.
پیام تبریک پدر شدن

پیام تبریک به تازه پدر شده ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از زیباترین لحظات زندگی یک مرد پدر شدن و تولد فرزند او است، بنابراین بهتر است در زمان پدر شدن دوست، همسر و افراد دیگر به آن ها تبریک بگوییم.
روز جهانی وگان

تاریخ روز جهانی وگان و تبریک به وگانیسم ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به تغذیه ای که در آن هر نوع محصول حیوانی حذف شده است وگانیسم یا گیاهخواری می گویند. روز جهانی وگان را به دوست و آشنایان وگانیسم یا گیاهخوار خود تبریک بگویید.
تبریک موفقیت تحصیلی

متن زیبای تبریک موفقیت تحصیلی و شغلی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رسیدن به موفقیت بعد از تلاش های فراوان در هر زمینه ای مانند موفقیت تحصیلی یا شغلی بسیار لذت بخش است. موفقیت های اطرافیان خود را با این متن ها زیبا تبریک بگویید.
پیام تبریک ازدواج خواهر

پیام های رومانتیک برای تبریک ازدواج خواهر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز ازدواج خواهر یکی از روزهای خاص و لذت بخش در زندگی هر فرد است. با ارسال متن های زیبا و رومانتیک، احساسات خود را به خواهرتان ابراز کنید.
روز نوجوان

پیام های زیبا برای تبریک روز نوجوان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
فداکاری محمدحسین فهمیده در تاریخ پرشکوه سرافرازی های ایران ثبت شد و جاودانه ماند، به مناسبت این روز در ادامه مجموعه ای بهترین متن، شعر و پیامک ها برای روز نوجوان را مشاهده می نمایید.
صفحه 1 از 2