تولد

رمز پویا

گرفتن رمز دوم
برای انجام تمامی کارهای بانکیتان نیازمند کد پویا و یا رمز دوم بانک هستید که از طریق روش های ساده ای با موبایلتان میتوانید رمز پویا را دریافت کنید.
رمز یکبار مصرف بانک سپه

چگونه “رمز یکبار مصرف بانک سپه” بگیریم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما یکی از مشتریان بانک سپه هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید با نحوه دریافت “رمز یکبار مصرف بانک سپه” بصورت صفر تا صد آشنا شوید.
رمز یکبار مصرف بانک انصار

چگونه رمز یکبار مصرف بانک انصار را فعال کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک انصار هستید، باید هر چه زودتر اقدام به فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک انصار” کنید که در این گزارش بصورت مرحله به مرحله آشنا خواهید شد.
رمز یکبار مصرف بانک توسعه تعاون

چگونه رمز یکبار مصرف بانک توسعه تعاون بگیریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک توسعه تعاون هستید، می توانید با استفاده از این گزارش از نمناک با مراحل فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک توسعه تعاون” آشنا شوید.
نحوه نصب برنامه ریما در گوشی

آموزش نصب برنامه ریما

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه ریما یکی از برنامه های مختص تولید رمز دوم یکبار مصرف (رمز پویا) برای بانک های صادرات، کشاورزی و آینده است که در این گزارش با نحوه نصب آن آشنا خواهید شد.
خرید اینترنتی امن

نکات مهم در امنیت خرید اینترنتی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خرید اینترنتی در دنیای امروزه یکی از محبوب ترین روش های خرید است که در این گزارش با نکاتی که باید در حین انتخاب سایت فروشنده و خرید رعایت کنید، آشنا خواهید شد.
قطع رمز ایستا

زمان قطع رمز ایستا در 12 بانک مشخص شد

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1398زمان مطالعه : 1 دقیقه
مشتریان بانکی ظرف چند روز آینده نسبت به فعال سازی «رمز دوم پویا» به ویژه از طریق روش دریافت پیامک با مراجعه به وب سایت بانک یا خودپرداز و یا شعبه اقدام لازم را انجام دهند.
رمز یکبار مصرف بانک دی

چگونه “رمز یکبار مصرف بانک دی” بگیریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رمز یکبار مصرف و نحوه فعال سازی ان یکی از سوالات مشتریان می باشد که در این گزارش از نمناک با تمام نکات مربوط به رمز یکبار مصرف بانک دی آشنا خواهید شد.
رمز یکبار مصرف بانک آینده

چگونه “رمز یکبار مصرف بانک آینده” بگیریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک آینده هستید، می توانید با استفاده از روش های کاربردی در این گزارش از نمناک اقدام به فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک آینده” کنید.
رمز یکبار مصرف بانک ملی

چگونه “رمز یکبار مصرف بانک ملی” بگیریم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک ملی هستید، با استفاده از این آموزش باید تا قبل از دی ماه سال جاری اقدام به فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک ملی” کنید.
رمز یکبار مصرف بانک شهر

نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک شهر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک شهر هستید، می توانید با استفاده از آموزش از بخش تکنولوژی سایت نمناک اقدام به فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک شهر کنید.
رمز یکبار مصرف بانک ملت

نحوه گرفتن “رمز یکبار مصرف بانک ملت”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک ملت هستید، می توانید با استفاده از این گزارش از نمناک با مراحل فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک ملت” بصورت صفر تا صد آشنا شوید.
رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی

چگونه رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی بگیریم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک کشاورزی هستید، باید تا قبل از دی ماه سال جاری به کمک این آموزش از نمناک اقدام به فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی کنید. رمز پویا بانک کشاورزی
رمز یکبار مصرف بانک سامان

چگونه “رمز یکبار مصرف بانک سامان” بگیریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک سامان هستید، باید هر چه زودتر اقدام به فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک سامان” کنید که در این گزارش بصورت کامل آشنا خواهید شد.
رمز یکبار مصرف بانک پاسارگاد

نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک پاسارگاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک پاسارگاد هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک می توانید با صفر تا صد فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک پاسارگاد آشنا شوید.
صفحه 1 از 2