پستانک نوزاد

استریل کردن شیشه شیر نوزاد
راه های بسیاری برای تمیز کردن شیشه شیر نوزاد وجود دارند که راحت ترین آنها، استریل کردن با آب جوش است و شیشه را قبل از استفاده حتما استرلیزه کنید.
عوارض پستانک

آسیب و عوارض پستانک روی چهره ی نوزاد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از مادران برای آرام کردن نوزاد خود از پستانک استفاده می کنند اما باید بدانند مکیدن پستانک به مرور زمان عوارض و تغییراتی در چهره و دندان های کودک ایجاد می کند.
پستانک برای نوزاد

فواید و مضرات پستانک برای نوزاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پستانک دادن به کودک بیش از نیاز ، یک عادت محسوب می شود و مزایا و معایبی برای نوزاد یا کودک دارد ، با مزایا و معایب پستانک برای نوزاد آشنا شوید.
گرفتن پستانک

از پستانک گرفتن کودک با آبلیمو و سرکه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
متخصصین کودکان اعتقاد دارند که گرفتن پستانک از کودک باید قبل از یک سالگی باشد زیرا موجب مشکلات دهان و دندان کودکان می شود.
بطری و پستانک

دلایل منع استفاده از بطری و پستانک برای نوزادان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بطری و پستانک یکی از وسایلی است که برای آرام کردن نوزادان استفاده می شود این در حالی است که خوردن پستانک توسط نوزاد بسیار مضر است و عوارض بدی برای او دارد.
بهترین برند پستانک نوزاد

بهترین برند پستانک نوزاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ارتودنسی بودن ، سر پستانکی های سیلیکونی ، سیستم جریان آزاد برای تنفس بهتر پوست کودک ، داشتن دستگیره و درپوش بهداشتی قفل شونده در کنار مدل های متنوع و بسیار جذاب مواردی هستند که پستانک های فیلیپس اونت را از سایز برندها متمایز نموده است
پستانک

زمان استفاده مناسب از پستانک برای نوزادان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
زود استفاده کردن از پستانک باعث ایجاد اختلال در شیردهی می شود. مکیدن پستانک متفاوت از مکیدن پستان یا شیشه شیر است. نوزادی که از همان ابتدا به مکیدن پستانک عادت می کند، در مکیدن صحیح پستان مادر دچار مشکل خواهد شد.
پستانک

ویژگی های یک پستانک خوب برای نوزاد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پستانک وسیله ی موردعلاقه نوزادان که فواید قابل توجهی برای آنها دارد, برای خرید یک پستانک مناسب باید به چه چیزهایی توجه کنیم؟
پستانک

تغییر حالت دندان ها و فک با استفاده از پستانک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید مکیدن پستانک برای کودک آرامش بخش باشد اما در کنار آن عوارضی برای فک و دندان دارد که در این مطلب به آنها اشاره میکنیم.
پستانک

مزایا و معایب دادن پستانک به نوزاد پس از شیر خوردن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پستانک، سرپستانِ لاستیکی، پلاستیکی، یا سیلیکونی است که برای مکیدن به نوزاد یا کودک خردسال داده می شود.