گیاهان خانگی

گیاه کالیسیا
گیاه کالیسیا را معمولا به عنوان گیاه خانگی استفاده می کنند و اصالت گیاه کالیسیا به نواحی جنوبی آمریکا و آرژانتین برمی گردد.
گیاهان خوش شانس

گیاهی که میگن خوش شانسی میاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از افراد اعتقاد دارند که برخی از گیاهان باعث ایجاد خوش شانسی می شوند. برای جذب انرژی مثبت و خوش شانس شدن از این گیاهان زیبا در منزلتان استفاده کنید.
جا به جایی گیاه

روش جابجایی صحیح گیاهان در اثاث کشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از نکات مهم در نحوه بسته بندی و اسباب کشی، حمل و نقل وسایل حساس مثل گلدان ها و گیاهان با درصد پایین آسیب رسانی به آنها است.
قهوه ای شدن برگ گیاه

دلیل اصلی قهوه ای شدن برگ گیاهان آپارتمانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قهوه ای شدن برگ گیاهان، مشکلی است که افرادی که میخواهند از گیاه نگهداری کنند باآن مواجه میشوند اما دلیل این مشکل را نمیدانند.
گیاهان آپارتمانی آرامبخش

گیاهانی که استرس خونه رو کم میکنن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گیاهان آپارتمانی علاوه بر زیبایی فواید دیگری هم دارند که یکی ازاین ویژگی ها ضد استرس بودن آنها است. پس در هنگام خرید به ویژگی آنها بیشتر دقت کنید.
گیاه آپارتمانی

دلیل خراب شدن همه گیاهان آپارتمانی، فقط همینه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در منزل یا محل کارتان از گیاهان آپارتمانی استفاده می کنید باید اشتباهاتی که منجربه مرگ گیاهان آپارتمانی می شوند را بدانید تا آسیبی به آنها وارد نشود.
گیاه بدون نور

گیاهان آپارتمانی که نیازی به نور آفتاب ندارن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر خانه و محیط کار شما کم نور است اما دوست دارید از انرژی گیاهان بهره ببرید، گیاهان بدون نور بهترین انتخاب هستند زیرا در محیط های کم نور به راحتی رشد میکنند.
گیاهان مناسب آشپزخانه

جای این گیاهان در آشپزخانه ی شماست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از گیاهان مناسب در آشپزخانه باعث می شود محیط آشپزخانه زیبا و پر نشاط شود و کار کردن در آشپزخانه را لذت بخش می کند.
نور کاکتوس

کاکتوس برای رشد بهتر، چقدر نور لازم داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نور یکی از مهم ترین آیتم ها برای رشد کاکتوس است و تاثیر بسزایی در زیبایی و سلامت آن دارد پس باید بدانید کاکتوس در شرایط مختلف به چه میزان نور احتیاج دارد.
آب دادن کاکتوس

اگر اشتباها به کاکتوس زیادی آب دادیم، چه کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاکتوس به عنوان گیاه مقاوم شناخته شده است اما برخی افراد با زیاد آب دادن باعث آسیب آن می شوند پس باید راه حلی برای نجات کاکتوسی که زیاد آب خورده پیدا کنید.
آبیاری گیاه آپارتمانی

به گیاهی که برگهاش قهوه ای شده چطور آب بدیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای مراقبت ازگیاه آپارتمانی که برگ هایش قهوه ای شدند باید نکاتی را رعایت کرد, یکی از مهم ترین آنها آبیاری گیاه است که نیازمند رعایت اصول خاصی است.
گیاه آپارتمانی

ادویه ای که حال گیاهان آپارتمانی رو خوب میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مراقبت از گیاهان کار ساده ای نیست و نیازمند داشتن مهارت است، اما نگران نباشید ادویه ای برای تقویت گیاهان وجود دارد که کار شمارا بسیار راحت تر کرده است.
آبیاری گیاه

کدوم گیاها رو باید از پایین آبیاری کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آبیاری گیاه اصلی ترین نکته در مراقبت از آن است. روش جدید آبیاری گیاه از پایین در سالم و شاداب ماند گیاه بسیار موثر است اما باید روش صحیح و نوع گیاه را بشناسید.
گل آپارتمانی رنگی

گیاهان برگ رنگی خوشگل برای خانه شما

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گیاهان آپارتمانی یکی از مهم ترین عناصر زیبایی در خانه هستند. مخصوصا اگر گیاهان آپارتمانی زیبایی که برگ های رنگی دارند را انتخاب کنید.
گیاهان آپارتمانی مقاوم

گیاهان آپارتمانی که نگهداریشون خیلی راحته

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گیاه به توجه و مراقبت احتیاج دارد که افراد تازه کار با بسیاری از شرایط نگهداری گیاهان آشنا نیستند پس بهترین انتخاب برای افراد مبتدی گیاهان آپارتمانی مقاوم است.
صفحه 1 از 4