خواندن زیارت عاشورا

نماز امام حسین
اغلب از این موضوع مطلع هستیم که امام حسین (ع) در آن شرایط سخت در روز عاشورا نماز خواندند، اما آیا ماجرا و جزئیات نماز ظهر عاشورای امام حسین(ع) اطلاع دارید؟
اعمال عاشورا

اعمال مخصوص شب و روز عاشورا در مفاتیح

زمان مطالعه : 18 دقیقه
در کلیات مفاتیح الجنان آداب و اعمال مخصوص برای روز عاشورا "روز دهم محرم" ذکر شده که شرح آن ها را در ادامه ملاحضه می نمایید.
زیارت امام حسین

ثواب زیارت امام حسین (ع) در روز عرفه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با فرارسیدن روز بزرگ عرفه، یکی از اعمال مستحبی، زیارت امام حسین علیه السلام می باشد که از نظر بزرگان دین اسلام، دارای ثواب بسیار زیادی می باشد.
سجده زیارت عاشورا

راز سجده زیارت عاشورا و احکام آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فرازی با معنا در بخش پایانی زیارت عاشورا وجود دارد که بنا به روایات خواندن آن باید در حالت سجده انجام شود، در ادامه با تمام آنچه باید درباره سجده زیارت عاشورا بدانید آشنا می شوید.
زمان زیارت عاشورا

بهترین زمان خواندن زیارت عاشورا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواندن زیارت عاشورا مستحب است ولی خواندن این دعا بسیار فضیلت دارد و بارها و بارها خواندن این دعا در هر روز توصیه شده است.
آداب خواندن زیارت عاشورا

آداب خواندن زیارت عاشورا برای گرفتن حاجت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواندن زیارت عاشورا ثواب و فضایل بسیار زیادی دارد اما برای گرفتن حاجت هنگام خواندن زیارت عاشورا آداب خاصی وجود دارد که باید رعایت کنید.
زیارت عاشورا

اولین بار چه کسی زیارت عاشورا را خواند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زیارت عاشورا از پرفضیلت ترین زیارات است و قدیمی ترین منابع و سندهای زیارت عاشورا در دو کتاب قدیمی به نام کامل الزیارات و مصباح المتهجد می باشد.
زیارت عاشورا

متن کامل زیارت عاشورا همراه با ترجمه و صوت

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خواندن زیارت عاشورا ثواب و برکاتی دارد که امامان معصوم به خواندن این زیارت نامه تاکید کرده اند.در این بخش می توانید متن کامل زیارت عاشورا همراه با ترجمه فارسی آن را بخوانید.