اس ام اس تبریک مناسبت

تبریک روز تربیت بدنی
ضمن تبریک روز تربیت بدنی و ورزش به همین مناسبت جدیدترین پیامک، اس ام اس و متن های تبریک روز تربیت بدنی را در ادامه ملاحضه می نمایید.
روز جهانی عصای سفید

تبریک روز جهانی عصای سفید با جملات زیبا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عصا به عنوان وسیله ی کمکی در آمد و شد نابینایان، متداول است؛ ولی استفاده از عصای سفید به شکل امروزی و به عنوان نمادی برای شناخت نابینایان است.
روز حافظ

اشعار زیبا برای تبریک بزرگداشت حافظ شیرازی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواجه شمس الدین محمدبن محمد حافظ شیرازی، از بزرگترین و تاثیر گذارترین شاعران ادبیات فارسی است که اکثر شعر های آن غزل است.
تبریک روز جهانی دختر

تبریک روز جهانی دختر با جملات رومانتیک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روز 11 اکتبر برابر است با روز جهانی دختر. به همین منظور در این بخش از نمناک مجموعه ای از زیباترین پیام ها، اس ام اس ها، شعر و متن های رومانتیک در مورد دختر را جمع آوری کرده ایم.
روز جهانی معلم

تاریخ و متن تبریک روز جهانی معلم امسال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معلم ها بی شک نقش بسیاری در زندگی و موفقیت انسان ها دارند، برای قدردانی از زحمات معلمان در ادامه متن و اس ام اس های مناسب برای تبریک روز جهانی معلم را ملاحضه می نمایید.
تبریک روز دامپزشک

پیام تبریک روز دامپزشک و دامپزشکی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت روز جهانی دامپزشکی در ادامه جدیدترین متن، پیامک و اس ام اس های زیبا مخصوص تبریک روز دامپزشکی را برایتان گردآوری کرده ایم.
هفته نیروی انتظامی

اس ام اس تبریک هفته نیروی انتظامی امسال

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، گلچینی از زیباترین پیامک و اس ام اس های تبریک هفته نیروی انتظامی را در ادامه مشاهده می نمایید.
روز جهانی سالمندان

تبریک روز جهانی سالمند با جملات بسیار زیبا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
9 مهرماه روز جهانی سالمندان است که به مناسبت فرارسیدن این روز در ادامه جدیدترین پیامک، اس ام اس و متن های زیبا برای تبریک روز جهانی سالمند را ملاحضه می نمایید.
روز جهانی ناشنوایان

تبریک روز جهانی ناشنوایان با پیام های زیبا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
30 سپتامبر مصادف با 8 مهرماه روز جهانی ناشنوایان نامگذاری شده است. این روز خاص را با جملات و پیامک های جدید و زیبا به افراد ناشنوا تبریک بگویید.
تبریک بزرگداشت مولوی

اس ام اس تبریک بزرگداشت مولوی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جلال الدین محمد بلخی معروف به مولانا یا مولوی از شاعران معروف ایرانی است که روز 8 مهرماه، سالروز بزرگداشت این شاعر ایرانی نامگذاری شده است.
تبریک روز آتش نشان

جملات زیبا مخصوص تبریک روز آتش نشان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
7 مهرماه به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است. در واقع این روز بهانه ای است تا به گرامیداشت انسان هایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش ما می گذرند.
روز بزرگداشت استاد شهریار

پیامک تبریک روز بزرگداشت استاد شهریار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن 27 شهریور روز شعر و ادب پارسی و روز بزرگداشت استاد شهریار در ادامه مجموعه ای از اس ام اس های جدید و بهترین پیامک های تبریک روز بزرگداشت شهریار را ملاحضه می نمایید.
روز برنامه نویس

پیامک های مناسب تبریک روز برنامه نویس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
23 شهریور روز برنامه نویس است که به مناسبت همین روز در ادامه مجموعه ای جدیدترین متن ها و پیامک ها برای تبریک روز برنامه نویس را ملاحضه می نمایید.
تبریک روز سینما

تبریک روز سینما با پیامک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
21 شهریور ماه روز ملی سینما نامگذاری شده است. این روز بزرگ را با متن های رسمی یا طنز زیبا به دوستان و آشنایان هنر دوست خود تبریک بگویید.
روز داروساز

پیام های زیبای تبریک روز داروساز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ضمن تبریک روز داروسازی در ادامه گلچینی از زیباترین پیامک ها را در وصف این روز و تبریک به داروسازان در اختیارتان قرار داده ایم.
صفحه 1 از 3