کنگر فرنگی یا آرتیشو

پاک کردن کنگر فرنگی

روش صحیح پاک کردن کنگر فرنگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاک کردن کنگر فرنگی بنظر کاری دشوار می آید در صورتی که اگر نکات ریز و درشت آن را بدانید به راحتی این کار را انجام خواهید داد.
پاکسازی کبد چرب با آرتیشو

پاکسازی کبد چرب و کیسه صفرا با آرتیشو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمیز کردن کبد چرب و کیسه صفرا کار بسیار سختی نیست، فقط کافی است از با خواص گیاه آرتیشو آشنا شوید تا به سادگی و در مدت کوتاهی بتوانید سلامت این دو عضو مهم بدن را تامین کنید.
آرتیشو برای کبد چرب

دستوری خوشمزه با کنگر فرنگی برای کبد چرب ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کنگر فرنگی ذخایر چربی در بافت ها بخصوص کبد را به شدت کاهش می دهد، همچنین گفته شده پاکسازی کبد چرب با کنگر فرنگی از موثرترین روش ها است.
آرتیشو برای لاغری

رژیم 3 روزه مخصوص آرتیشو برای لاغری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری باید در رژیم غذایی خود دقت بیشتری کنید و برخی نکات را کاملا رعایت کنید، برای رسیدن به لاغری (رژیم 3 روزه آرتیشو) بسیار مناسب و کاربردی است.
خواص کنگر فرنگی

برای خواص بیشتر کنگر فرنگی را چطور بخوریم؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کنگر فرنگی فواید درمانی بسیاری دارد و مصرف آن خواص مناسبی برای سلامت بدن دارد، از “خواص کنگر فرنگی” می توان به حفظ سلامت قلب، جلوگیری از کم خونی و کمک به کاهش وزن می توان اشاره کرد.
کنگر فرنگی

دستور تهیه 3 غذای رژیمی با کنگر فرنگی برای کاهش وزن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در حال برنامه ریزی برای کاهش وزن هستید، پیشنهاد می کنیم این سه غذای رژیمی تهیه شده از کنگر فرنگی راکه به سوزاندن چربی بدون به خطر انداختن سلامتی کمک می کنند، در سبد غذایی خود بگنجانید.
سوپ آرتیشو

طرز تهیه “سوپ آرتیشو” و تره متفاوت و خوشمزه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“سوپ آرتیشو” از یک نوع گیاهی بنام کنگر فرنگی، ارده شاهی یا آرتیشو تهیه میشود که نوعی گیاه یکساله است که بومی جنوب اروپا و کنارهٔ مدیترانه است. غنچهٔ این گیاه خوراکی است و بیشتر به صورت آب پز پخته می شود.
دیپ اسفناج و آرتیشو

طرز تهیه “دیپ اسفناج” و آرتیشو مخصوص چیپس و سبزیجات

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دیپ نوعی چاشنی یا سس است که عموما با چیپس یا سبزیجات سرو می شود. طرز تهیه “دیپ اسفناج” و آرتیشو را در آشپزخانه نمناک ببینید.