فصل زمستان

مراقبت پوست در زمستان
شاید سرمای زمستان برای شما خوشایند باشد اما قطعا پوست شما در صورت عدم مراقبت کافی دچار آسیب می شود. حفظ رطوبت و جلوگیری از خشکی پوست در زمستان بسیار مهم است.
حمام رفتن

باید نبایدهای حمام کردن در فصل سرما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حمام کردن در فصول سرد سال، نسبت به روزهای دیگر کمی متفاوت است چرا که باید برخی نکات را برای حمام رفتن فصول سرد رعایت کنید تا مشکلاتی برای شما ایجاد نشوند.
بارداری در زمستان

توصیه های زمستانی به خانم های باردار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بارداری در زمستان مشکلاتی مانند سرماخورگی را به همراه دارد اما زنان باردار به علت ممنوعیت مصرف دارو باید نکاتی را برای جلوگیری از بیماری ها در این فصل رعایت کنید.
گرم نگه داشتن خانه

چند ترفند جدید برای گرم نگه داشتن خانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در فصل زمستان، معضل بسیار بزرگی که همه آدم ها با آن درگیر هستند گرم نگه داشتن خانه است که با انجام چند ترفند ساده امکان پذیر است.
استایل با هودی

هودی رو با چی و چجوری بپوشیم؟

تاریخ انتشار : 3 مهر 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
هودی یکی از معروف ترین و پر استفاده ترین آیتم های پاییز و زمستان است که کاربرد های زیادی دارد؛ شما میتوانید هودی را با لباس های مختلفی استایل کنید.
کمپ زدن در زمستان

اصول کمپ زدن صحیح و حرفه ای در زمستان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای کمپ زدن در زمستان باید نکات مهمی را در نظر بگیرید و تجهیزات کاملی برای گرم ماندن در سرما را داشته باشید تا یک کمپینگ لذت بخش و ایمن را تجربه کنید.
نوزاد

8+1 روش گرم نگهداشتن نوزادان در زمستان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مهم است که بتوانید با خیال راحت با نوزاد خود، در فصل زمستان پا به بیرون بگذارید. نوزادان و والدین تازه وارد به هوای تازه نیاز دارند، مگر اینکه هوا به طور وحشتناکی سرد باشد!
پیامک عاشقانه زمستان

پیام تبریک زیبای فصل زمستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اشعار، جملات و پیامک های تبریک رومانتیک و زیبای مناسبی وجود دارد که برای تبریک فرا رسیدن فصل سرد زمستان مناسب هستند.
تاثیر سرما بر خواب

تاثیر هوای سرد زمستان بر خواب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدن در هر فصلی تغییرات خاصی در خود ایجاد می کند تا بتواند خود را با شرایط موجود وفق دهد و تاثیر سرما بر خواب بسیار زیاد است و می تواند باعث تغییر چرخه خواب شما شود.
سرما و سکته قلبی

سرما و سکته قلبی ربطی بهم دارند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان به این نتیجه رسیده اند که آب و هوا تاثیر غیر قابل انکاری در بروز سکته قلبی دارد و سرما احتمال ایجاد سکته قلبی در افراد را افزایش می دهد.
بیماری های زمستانی

امسال مراقب این بیماری های زمستانی باشید !

زمان مطالعه : 9 دقیقه
با رسیدن فصل زمستان بسیاری از افراد به بیماری های رایج این فصل مبتلا می شوند، برای پیشگیری از مبتلا شدن به بیماری های شایع زمستانی رعایت برخی اصول بهداشتی ضروری است.
درد مفاصل در سرما

کاهش درد مفاصل در سرما به طور طبیعی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
درد مفاصل بیشتر افراد با کاهش دما در زمستان تشدید می شود. برای کاهش درد مفاصل، راههای مختلفی وجود دارد که می توان علاوه بر تسکین، از بروز درد بیشتر جلوگیری کرد.