سس مایونز

طرز تهیه سس مایونز
سس مایونز یکی از سس های پر مصرف در دنیاست. برای تهیه این سس دیگر نیاز به رفتن به فروشگاه ها نیست شما می توانید در منزل به راحتی سس مایونز درست کنید.
ماسک مو سس مایونز

پرپشتی موها به کمک مایونز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده سس مایونز یکی از بهترین روش ها برای تقویت موها محسوب می شود، به همین دلیل با استفاده از ماسک های ترکیبی با سس مایونز می توانید برای تقویت موها اقدام کنید.
مايونز چيپوتل

طرز تهیه سس تند مایونز چیپوتل در خانه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک سس خوشمزه مناسب برای انواع غذاهای گوشتی و سبزیجاتی ویژهٔ کسانی که دوست دارند غذا یشان را با سس تند میل کنند.همراه ما باشید.
سس مایونز وگان

طرز تهیه سس مایونز وگان سس رژیمی خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای چاشنی سالاد و برخی غذاهایتان پیشنهاد بی نظیر سس مایونز وگان را فراموش نکنید و از طعم خاص این سس نهایت لذت را ببرید.
سس مایونز

از تاریخچه پیداش سس مایونز چه میدانید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سس یکی از چاشنی های محبوب غذاهاست که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. این نوع چاشنی به تنهایی مورد استعمال قرار نمی گیرد و در حقیقت به صورت مایع و یا نیمه جامد برای افزودن طعمی هرچه دلچسب تر و ظاهری زیباتر به غذاها مورد استفاده قرار می گیرد
مایونز واسابی (Wasabi)

طرز تهیه چاشنی سنتی “مایونز واسابی (Wasabi)”

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مایونز واسابی که به نام خردل ژاپنی نیز شناخته شده است، چاشنی سنتی سوشی و ساشیمی است.آموزش تهیه “مایونز واسابی (Wasabi)” را در آشپزخانه نمناک ببینید.
سس مایونز

سس مایونز یا سس گوجه فرنگی؟ + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در جوامع امروزی مصرف انواع سس ها همراه با غذا طرفداران زیادی دارد. با وجود بسیاری از توصیه های متخصصان تغذیه مبنی بر کاهش مصرف سس های پرچرب، این روزها کمتر میز و سفره ای را می توان یافت که این چاشنی خوش مزه اما مضر را در خودش جا نداده باشد.