بوی کفش

بوی بد کفش و پا
بوی بد پا و کفش اغلب افراد را آزار می دهد و آن ها از چگونگی از بین بردن بوی بد پا و کفش اطلاع ندارند، در ادامه با بهترین محلول ها و روش فوری برای از بین بردن پا آشنا می شوید.
رفع بوی بد جاکفشی

بهترین راه حل بوی بد جاکفشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا جا کفشی شما نیز بوی نامطبوعی دارد؟ نحوه رفع بوی آزار دهنده جاکفشی همیشه یکی از مشکلات بانوان بوده است که در اینجا می توانید به راحتی از شر این بو خلاص شوید.
رفع بوی کفش

رفع بوی بد کفش با مواد خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از برخی کفش ها به خصوص کفش کتانی و چرم موجب بد بو شدن پا و خود کفش می شود، برای رفع بوی کفش هایتان می توانید از چند روش عالی خانگی استفاده کنید.
بوگیر کفش

با مواد طبیعی بوگیر کفش بسازید + دستور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پس از فعالیت های روزانه و قرار گرفتن طولانی مدت پا داخل کفش بوی ناخوشایندی از آن استشمام می شود که انجام اقداماتی مناسب این بو را از بین می برد.
از بین بردن بوی کفش

روش های خانگی سه سوته برای از بین بردن بوی کفش و پا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کفش اغلب افراد بو می گیرد و نمی دانند که چگونه باید این بوی نامطبوع را از بین ببرند؟ در ادامه روش هایی کاربردی برای از بین بردن بو کفش و پا را ملاحضه می نمایید.
خنک کننده کفش پاناسونیک

با خنک کننده کفش از بوی بد پا خداحافظی کنید! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت پاناسونیک اختراعی جدید را به ثبت رسانده به نام دستگاه خنک کننده کفش که می تواند بوی بد پا را به راحتی و بدون هیچ دردسری از بین ببرد.
بوی بد پا

دلیل بوی بد پا در مردان و راه خلاصی از آن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکثر افراد بوی بد پا را تجربه کردن که به دلایل مختلفی است و با چند روش میتوان از آن خلاص شد اگر پای شما هم بو میدهد این مطلب شما را راهنمایی میکند.