از بین بردن بو

از بین بردن بوی بد مایکروفر
مایکروفر بوی بد سوختگی و گوشت را به خود جذب می کند, برای پاکیزگی و از بین بردن این بو از مواد طبیعی استفاده کنید که مواد شیمیایی وارد غذاهایتان نشود.
رفع بوی سوختگی از خانه

رفع انواع بوهای سوختگی از خانه به طور طبیعی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی وقتی چیزی می سوزد بوی آن تا مدت ها در خانه باقی می ماند و یا وسایل بوی سوختگی میگیرند که رفع آن با مواد طبیعی خانگی کار خیلی دشواری نخواهد بود.
از بین بردن بوی مرغ

راه های از بین بردن بوی بد مرغ در غذا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد به دلیل بوی بد مرغ از صرف این غذا اجتناب می کنند، در ادامه روش هایی برای از بین بردن بوی نامطبوع مرغ را به شما خواهیم گفت.
از بین بردن بوی کفش

روش های خانگی سه سوته برای از بین بردن بوی کفش و پا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کفش اغلب افراد بو می گیرد و نمی دانند که چگونه باید این بوی نامطبوع را از بین ببرند؟ در ادامه روش هایی کاربردی برای از بین بردن بو کفش و پا را ملاحضه می نمایید.
روش های رفع بوی بد دهان

درمانی از دل طب سنتی برای رفع فوری بوی بد دهان

زمان مطالعه : 14 دقیقه
بوی بد دهان بیماری به نام هالیتوز می باشد که اکثر مردم به آن مبتلا هستند و معمولا علل ایجاد آن مشکلات دندان می باشد اما برای رفع و درمان این بیماری راه های ساده و مفیدی در طب سنتی وجود دارد.
پاک كردن لکه استفراغ

پاک کردن لکه و از بین بردن بوی استفراغ از روی فرش و لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفراغ روی لباس و فرش معمولا لکه و بوی بدی از خود بجا می گذارد بهتر است اول مواد را با دستمال برداشته و بعد اقدام به رفع آن با نمک و بکینگ پودر و شامپو کنید.
رفع بوی بد عرق بدن

رفع بوی بد عرق بدن با مواد طبیعی و خانگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عرق یک پدیده طبیعی است که موجب دفع مواد زاید بدن می شود، اما عرق در فصل گرما بدبو و برای فرد و اطرافیان غیرقابل تحمل می شود. آیا می دانید برای رفع بوی بد عرق بدن چه باید کرد؟
بوی بد فاضلاب

“بوی بد فاضلاب” را به همین سادگی و آسانی از بین ببرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“بوی بد فاضلاب” می تواند از آشپزخانه ، توالت و حمام یا هرجای دیگری به مشام برسد که باکتری ها و قارچ ها باعث این بوی وحشتناک داخل لوله فاضلاب می شوند و برای ازبین بردن آن راه های مختلفی وجود دارد.
از بین بردن بوی سیر

بهترین راه های خانگی از بین بردن بوی بد سیر از دهان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای “از بین بردن بوی سیر” از دهان باید روش های مناسبی را انتخاب کنید که در صورت مصرف کردن سیر و پیاز با مشکل بوی بد دهان مواجه نشوید.
حوله

ساده ترین روش های از بین بردن بوی بد حوله

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید برای اغلب انسان ها جای سوال باشد که چگونه بوی بد حوله را از بین ببرند، روش هایی را برای شما محیا کردیم که می توانید روش های ساده برای رفع بوی بد حوله را مشاهده نمایید.
بوی عطر

روش هایی برای از بین بردن بوی عطر از روی لباس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال راهکاری مناسب برای از بین بردن بوی عطر به جا مانده روی لباس ها هستید ، پیشنهاد می کنیم این بخش از نمناک را مطالعه بفرمایید.
مایکروویو

راه های از بین بردن بوی بد مایکروویو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر داخل مایکروویو در اثر استفاده و یا در اثر پخت غذایی خاص بوی بد گرفته شده است راه کارهای ساده وبسیار جالبی برای این کار هست.
بوی بد شمع

روش های از بین بردن بوی بد شمع

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بوی بد شمع در هنگام روشن شدن معمولا به خاطر موادی است که شمع از آنها ساخته می شود، روش های ساده ای برای از بین بردن بوی بد شمع وجود دارد مه در این مطلب با آن ها آشنا می شوید.
از بین بردن بوی نم

نحوه از بین بردن بوی نم

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر شماهم از بوی نم خانه خود خسته شده اید،و به دنبال راهی برای ازبین بردن بوی نم هستید،همراه ما باشید.