از بین بردن بو

از بین بردن بوی مرغ
مرغ یکی از غذاهای محبوب اغلب افراد است اما برخی به علت بوی بد مرغ از صرف این غذا اجتناب می کنند، با استفاده از چند روش می توان بوی بد مرغ را از بین برد.
رفع بوی غذا از خانه

رفع بوی هرنوع غذا از خانه با شمع!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در برخی مواقع ممکن است مدتی پس از پخت و پز غذا همچنان بوی آن در داخل محیط باقی بماند و افراد قادر به از بین بردن این بو نباشند، برای رفع بوی هر نوع غذا از خانه روش های مناسبی وجود دارد.
بوی بد

روش های فوری از بین بردن بوی پیاز از دست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از روش های فوری و ساده برای از بین بردن بوی بد و ناراحت کننده پیاز از دست ها استفاده از نمک و سرکه می باشد. در ادامه روش از بین بردن بوی پیاز از دست را بخوانید.
رفع بوی سوختگی

شگرد رفع بوی هر نوع سوختگی از خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی وقتی چیزی می سوزد بوی آن تا مدت ها در خانه باقی می ماند و یا وسایل بوی سوختگی میگیرند که رفع آن با مواد طبیعی خانگی کار خیلی دشواری نخواهد بود.
رفع بوی عطر از لباس

تکنیک رفع بوی عطر از لباس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر نسبت به بوی عطر ها حساسیت دارید و علاقه ای به ماندن بوی عطر بر روی لباس ها ندارید، می توانید با استفاده از چند روش ساده برای رفع بوی عطر لباس ها اقدام کنید.
حوله

ساده ترین روش های از بین بردن بوی بد حوله

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بوی بد حوله بسیار آزار دهنده است و از بین بردن آن همیشه یکی از چالش ها به شمار می رود که در این مقاله روش های ساده از رفع بوی بد حوله را برای شما نگاشته ایم.
پاک كردن لکه استفراغ

پاک کردن لکه و از بین بردن بوی استفراغ از روی فرش و لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفراغ روی لباس و فرش معمولا لکه و بوی بدی از خود بجا می گذارد بهتر است اول مواد را با دستمال برداشته و بعد اقدام به رفع آن با نمک و بکینگ پودر و شامپو کنید.
رفع بوی بد عرق بدن

رفع بوی بد عرق بدن با مواد طبیعی و خانگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عرق یک پدیده طبیعی است که موجب دفع مواد زاید بدن می شود، اما عرق در فصل گرما بدبو و برای فرد و اطرافیان غیرقابل تحمل می شود. آیا می دانید برای رفع بوی بد عرق بدن چه باید کرد؟
بوی بد فاضلاب

“بوی بد فاضلاب” را به همین سادگی و آسانی از بین ببرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“بوی بد فاضلاب” می تواند از آشپزخانه ، توالت و حمام یا هرجای دیگری به مشام برسد که باکتری ها و قارچ ها باعث این بوی وحشتناک داخل لوله فاضلاب می شوند و برای ازبین بردن آن راه های مختلفی وجود دارد.
مایکروویو

راه های از بین بردن بوی بد مایکروویو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر داخل مایکروویو در اثر استفاده و یا در اثر پخت غذایی خاص بوی بد گرفته شده است راه کارهای ساده وبسیار جالبی برای این کار هست.
بوی بد شمع

روش های از بین بردن بوی بد شمع

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بوی بد شمع در هنگام روشن شدن معمولا به خاطر موادی است که شمع از آنها ساخته می شود، روش های ساده ای برای از بین بردن بوی بد شمع وجود دارد مه در این مطلب با آن ها آشنا می شوید.
از بین بردن بوی نم

نحوه از بین بردن بوی نم

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر شماهم از بوی نم خانه خود خسته شده اید،و به دنبال راهی برای ازبین بردن بوی نم هستید،همراه ما باشید.