خرید خودرو

خرید ماشین
راهنمای خرید خودرو به شما کمک میکند قبل از خرید ماشین به نکاتی توجه کنید که بسیار حائز اهمیت هستند و تاثیر زیادی در انتخاب درست خودرو دارند.
خودرو مزدا 3 نیو

بررسی مزایا و معایب خودرو “مزدا 3 نیو”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خودرو مزدا 3 نیو، یکی دیگر از خودروهای محبوب موجود در کشور در 4 تیپ متنوع است که در این گزارش از نمناک به بررسی 4 تیپ مختلف “مزدا 3 نیو” مونتاژ خواهیم پرداخت.
کیا سراتو مونتاژ

بررسی مزایا و معایب خودرو “کیا سراتو”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خودرو “کیا سراتو” یکی از خودروهای محبوب و البته شناخته شده است که در سال های اخیر در 4 مدل متنوع توسط مجموعه بزرگ سایپا در کشور مونتاژ و روانه بازار شد.
خودرو پژو 508

بررسی مزایا و معایب خودرو “پژو 508” وارداتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
خودرو پژو 508 (peugeot 508)، یکی از خودروهای جدید برند فرانسوی پژو در کشور است که در این گزارش به بررسی مزایا و معایب و ارزش خرید “پژو 508” خواهیم پرداخت.
ام وی ام x22

بررسی مزایا و معایب خودرو “ام وی ام x22”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خودرو ام وی ام x22 (تیگو 2)، یکی از خودروهای چینی موجود در بازار کشور در 5 مدل مختلف است که در این گزارش به بررسی ارزش خرید خودرو “ام وی ام x22” خواهیم پرداخت.
رنو داستر

بررسی مزایا و معایب خودرو کراس اور “رنو داستر”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خودرو رنو داستر یکی از خودروهای جدید مجموعه رنو در کشور است که در این گزارش از نمناک به بررسی 3 نسخه “رنو داستر” که در کشور حضور دارند خواهیم پرداخت.
رنو کپچر

بررسی مزایا و معایب خودرو “رنو کپچر”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خودرو فرانسوی رنو کپچر، یکی از خودروهای محبوب در کشور است که در ادامه این گزارش به بررسی مزایا و معایب و همچنین ارزش خرید “رنو کپچر” خواهیم پرداخت.
خودرو لیفان 820

بررسی مزایا و معایب خودرو “لیفان 820”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خودرو لیفان 820، در یک نسخه اتوماتیک به بازار کشور عرضه شده است که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب “لیفان 820” (Lifan 820) خواهیم پرداخت.
بررسی آریسان

بررسی مزایا و معایب وانت “آریسان”

زمان مطالعه : 10 دقیقه
وانت آریسان، یکی دیگر از محصولات مجموعه ایران خودرو است که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب وانت “آریسان” و ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
خودرو ال 90

بررسی مزایا و معایب مدل های “ال 90” (تندر 90)

زمان مطالعه : 14 دقیقه
سری ال 90 یا همان تندر 90، از محبوب ترین خودروهای سدان موجود در کشور می باشند که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب سری “ال 90” خواهیم پرداخت.
خودرو پژو 405

بررسی مزایا و معایب “پژو 405” SLX و GLX

زمان مطالعه : 11 دقیقه
خودرو پژو 405 یکی از خودروهای قدیمی و البته پرطرفدار در بازار می باشد که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب “پژو 405” SLX و GLX خواهیم پرداخت.
پژو 206 صندوقدار

بررسی مزایا و معایب خودرو “پژو 206 صندوقدار”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
پژو 206 صندوقدار یا پژو 206 sd از محبوب ترین خودروهای مجموعه ایران خودرو می باشد که در این گزارش به بررسی همه جانبه “پژو 206 صندوقدار” خواهیم پرداخت.
پژو 207 صندوقدار

بررسی مزایا و معایب “پژو 207 صندوقدار”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اتومبیل “پژو 207 صندوقدار”، یکی محصولات جدید و همچنین محبوب ایران خودرو می باشد که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب و ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
پراید وانت

بررسی مزایا و معایب “پراید وانت” (سایپا 151)

زمان مطالعه : 9 دقیقه
پراید وانت یا همان سایپا 151 نیز یکی دیگر از خودروهای مجموعه خودروسازی سایپا می باشد که در این گزارش از نمناک به بررسی “پراید وانت” سایپا خواهیم پرداخت.
ساندرو استپ وی

مزایا و معایب “ساندرو استپ وی” دنده ای و اتومات

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ساندرو استپ وی نسخه بروز شده تری از خودرو رنو ساندرو است که در این گزارش به بررسی مزایا و معایب خودرو “ساندرو استپ وی” دنده ای و اتوماتیک خواهیم پرداخت.
صفحه 1 از 4