وفات ائمه و پیامبران

تسلیت شهادت حضرت زهرا
به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) می توانید از متن های غمگین و زیبا به عنوان پیامک یا استوری برای تسلیت استفاده کنید.
تسلیت شهادت امام باقر

پیامک تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) در ادامه گلچینی از پیامک ها و اس ام اس های مناسب برای تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) را ملاحضه می نمایید.
تسلیت شهادت حضرت فاطمه

کارت پستال های ویژه شهادت حضرت فاطمه (س)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، الگوی زنان عالم و ایام فاطمیه را با کارت پستال های زیبا و غم انگیز به دوستان و اطرافیان خود تسلیت بگویید.
کارت پستال شهادت حضرت فاطمه

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با شروع ایام فاطمیه و سالروز شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س) می توانید از عکس نوشته های زیبا و غمگین برای تسلیت استفاده کنید.
وفات حضرت معصومه

روز و تاریخ دقیق وفات حضرت معصومه (س) 1400

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در مورد تاریخ دقیق فوت حضرت معصومه(س) شبحه هایی وجود دارد، اما زمان دقیق فوت حضرت معصومه(س) در تاریخ های شمسی، قمری و میلادی مشخص شده است.
روز آخر ماه صفر

اعمال روز آخر ماه صفر + زیارتنامه امام رضا (ع)

زمان مطالعه : 19 دقیقه
روز آخر ماه صفر روز شهادت امام رضا(ع) است که دارای آداب و اعمالی می باشد و یکی از مهمترین اعمال این روز، خواندن زیارت نامه امام رضا(ع) است.
شعر رحلت پیامبر

دوبیتی و اشعار زیبای رحلت پیامبر(ص)

تاریخ انتشار : 13 مهر 1400زمان مطالعه : 17 دقیقه
اشعار بسیاری برای رحلت حضرت محمد (ص) وجود دارد. متن ادبی، دوبیتی، اشعار کوتاه و بلندی که برای عرض تسلیت سالروز حضرت رسول اکرم فوق العاده هستند.
اس ام اس رحلت پیامبر

اس ام اس رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز 28 ماه صفر در تاریخ اسلام روز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) می باشد. این روز را با متن های زیبا و غم انگیز به دوستان خود تسلیت بگویید.
اعمال 28 صفر

اعمال کامل شب و روز 28 صفر در مفاتیح

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز 28 صفر که مصادف با رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) است دارای آداب و اعمالی است که در منابع دینی توصیه شده اند.
شهادت امام علی النقی

پیام های تسلیت شهادت امام علی النقی (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
متن، جملات و پیام های مناسب بسیاری وجود دارد که می توانید برای عرض تسلیت شهادت امام علی النقی (ع) از آن ها استفاده کنند.
تسلیت شهادت حضرت فاطمه

اشعار تسلیت شهادت حضرت فاطمه(س)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای عرض تسلیت به آشنایان و دوستان در ایام سوگواری و شهادت حضرت فاطمه (س) متن، پیامک و اس ام اس های مناسبی وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد.
رحلت پیامبر

رحلت پیامبر اکرم(ص) یا شهادت ایشان ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
روایات مختلفی اعم از شیعه و سنی وجود دارد که رحلت پیامبر را مرگ طبیعی ندانسته و شهادت می دانند. این روایات می توانند موضوع شهادت پیامبر اکرم (ص) را اثبات نمایند.
شهادت امام حسن و پیامبر

متن تسلیت شهادت پیامبر و امام حسن (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ضمن تسلیت سالروز رحلت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) گلچینی از متن، اشعار و اس ام اس های زیبا را آماده کرده ایم که در ادامه ملاحضه می نمایید.
زیارت ازبعید

زیارت ازبعید چیست و چرا 28 صفر خوانده می شود؟

زمان مطالعه : 23 دقیقه
در باب فضیلت زیارت ازبعید پیامبر و ائمه در بقیع، روایات بسیاری از اهل بیت(ع) با مضامین و تعابیر مختلف وجود دارد. این زیارت نامه اغلب در روز 28 ماه صفر خوانده می شود.
اس ام اس شهادت امام سجاد

پیامک تسلیت شهادت امام سجاد (ع)

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن شهادت چهارمین امام شیعیان "امام سجاد" گلچینی از جدیدترین اس ام اس شهادت امام سجاد (ع) سید الساجدین را در اختیارتان قرار داده ایم.
صفحه 1 از 2