سوپ

خوشمزه شدن سوپ
سوپ یکی از محبوب ترین پیش غذاها است که در مهمانی ها با طعم های مختلف سرو می شود، اگر میخواهید طعم سوپ هایتان به یاد ماندنی باشد باید نکاتی را رعایت کنید.
کدو حلوایی برای سرماخوردگی

طرز تهیه سوپ ضد سرماخوردگی با کدو حلوایی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کدو حلوایی میوه ای خوشمزه و بسیار مفید است که برای درمان سرماخوردگی نیز به کار می رود از این رو ما برای شما طرز تهیه سوپ کدو حلوایی را آماده کرده ایم.
آش کدو حلوایی

خوشمزه ترین آش کدو حلوایی که میشه درست کرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استفاده از کدو حلوایی به شکل های مختلف برای درمان سرماخوردگی هم کاربرد دارد، برای مثال آش کدو حلوایی و ماش که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد.
فواید سوپ

دلایلی مهم برای خوردن سوپ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انواع سوپ ها به دلیل داشتن مواد مغذی، برای سلامت بدن بسیار مفید هستند. از فواید سوپ خوردن برای بدن می توان به پیشگیری از بیماری ها و درمان دردها اشاره کرد.
ادویه سوپ

ادویه مخصوص واسه خوشمزه تر شدن سوپ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سوپ یکی از پیش غذاهای پرطرفدار در تمامی دنیا است و طرز تهیه بسیار آسانی دارد، اما طعم خوب آن وابسته به ادویه هایی است که هنگام طبخ استفاده می کنید.
سوپ میگو با خامه

سوپ میگو و خامه؛ متناسب با ذائقه ایرانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سوپ میگو با خامه یکی از بهترین و مقوی ترین پیش غذاها برای همه افراد از کودکان تا افراد مسن می باشد. این سوپ خوشمزه طرز تهیه بسیار ساده ای دارد.
سوپ میگو با شیر

طرز تهیه سوپ میگوی مقوی با شیر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سوپ غذای بسیار مقوی است که هم به عنوان پیش غذا و هم برای افراد بیمار سرو میشود.سوپ ها مدل های مختلفی دارند و سوپ میگو و شیر یکی از خوشمزه ترین آن است.
سوپ بیمار کرونایی

سوپ مفید و مقوی برای بیماران کرونایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سوپ یکی از بهترین غذاها برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا می باشد، اما تهیه کدام سوپ ها برای بیماران کرونایی مفید و موثر می باشد؟
رفع شوری سوپ

رفع شوری سوپ با چند ترفند به درد بخور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاها ممکن است بنابر دلایلی میزان نمک سوپ را بصورت ناخودآگاه زیاد کنیم که بدون شک باعث شوری سوپ خواهد شد. با این وجود چگونه می توان شوری سوپ را گرفت؟
سوپ شیر

طرز تهیه “سوپ شیر” ویژه و خوشمزه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“سوپ شیر” با داشتن مقدار قابل توجهی کلسیم و انواع ویتامین ها غذایی مقوی و بسیار مفید برای کودکان و سالمندان محسوب میشود. این سوپ با ساده‌ترین مواد اولیه و هزینه کمی تهیه میشود.
سوپ جو

طرز تهیه سوپ جو سفید و قرمز با شیر +نکات آشپزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از مطالعه این مقاله طرز تهیه سوپ جو و آشنایی با مواد اولیه برای تهیه سوپ جو این غذای خوشمزه را تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید.
سوپ گردن

دستور تهیه “سوپ گردن” خانگی خوشمزه و پر خاصیت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سوپ گردن یکی از سوپ های خاص و خوشمزه است که با رعایت نکات تهیه “سوپ گردن” می توانید به سادگی این سوپ ویژه را تهیه کنید.
سوپ انار

دستور تهیه “سوپ انار” خانگی مخصوص شب یلدا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال خوراکی های خاص برای شب یلدا هستید حتما “سوپ انار” را به عنوان پیش غذا در این شب بیاد ماندنی تهیه کنید و لذت ببرید.
سوپ سم زدا

سوپی مخصوص سم زدایی بدن و کاهش وزن + طرزتهیه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با ترکیب چند نوع سبزیجات پرخاصیت می توان یک سوپ سم زدا عالی برای بدن تهیه کرد ، این نوع سوپ برای افرادی که یک وعده ی رژیمی کاملا طبیعی و گیاهی می خواهند فوق العاده موثر است.
سوپ

طرز تهیه سوپ جو و سوپ شیر مجلسی و اعیانی در خانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انواع سوپ در خانه ها پخته و مصرف می شود ولی سوپ جو و سوپ شیر طرفداران زیادی را دارد از اینرو همیشه و اکثر مناسبت ها و میهمانی ها پخته می شود.
صفحه 1 از 11